IPC-HFW2849S-S-IL CZARNY - 2,8 mm - czarny 8Mpix Inteligentne podwójne oświetlenie, 30m, AI, SMD Plus, MIC
Zewnętrzna kamera typu bullet IP z serii WizSense z technologią podwójnego oświetlenia, zintegrowanym mikrofonem, sztuczną inteligencją i wysoką czułością czujnika. W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone,...
Kod produktu: 2306-074 EAN: 6923172578648 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera typu bullet IP z serii WizSense z technologią podwójnego oświetlenia, zintegrowanym mikrofonem, sztuczną inteligencją i wysoką czułością czujnika. W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy aby uzyskać prawdziwe informacje na temat naruszeń obwodu. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,7" 8-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,008 luksa przy F1,6 (kolor, 30 IRE) 0,0008 luksa przy F1,6 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Inteligentne podwójne oświetlenie, sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | w trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialny oświetlacz IR, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać prawdziwe informacje o naruszeniach granic |
| Blask | Dioda podczerwieni IR o zasięgu 30 m i dioda biała o długości 30 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 111° |
| Różnica | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 20 kl./s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD Plus, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/podstawowe: 2,7 W (12 VDC); 3,4 W (PoE) Maks. (H.265+ maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + intensywność ciepłego światła + IVS): 5 W (12 VDC); 5,9 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















