IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-S5 - 2,7 - 13,5 mm - 8 Mpix, 50 m IR i 40 m biała dioda LED, seria WizSense, wejścia/wyjścia alarmowe, aktywne odstraszanie
Kamera IP typu bullet z serii WizSense, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS. Wykrywanie ludzi/pojazdów SMD 4.0, automatyczne wyszukiwanie ruchomych obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, inteligentne...
Kod produktu: 2406-067 EAN: 6923172502766 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera IP typu bullet z serii WizSense, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS. Wykrywanie ludzi/pojazdów SMD 4.0, automatyczne wyszukiwanie ruchomych obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, inteligentne wyszukiwanie, zintegrowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio), wejścia/wyjścia alarmowe, gniazdo kart micro SD. Zasilanie przez PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | Seria WizSense |
| Element detekcyjny | 1/2.8" CMOS |
| Czułość na światło | 0,004 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); SMD 4.0; AcuPick; AI SSA; Smart Search |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); SMD 4.0 (wykrywanie ludzi i pojazdów); AcuPick (automatyczne wyszukiwanie poruszających się obiektów jednym kliknięciem); AI SSA (dynamiczna adaptacja obrazu do warunków oświetleniowych otoczenia); Inteligentne wyszukiwanie |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 50 m (IR 850 nm) 40 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | motoryzowany |
| Soczewka | 2,7 mm-13.5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 108°-34° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 × 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny. Strumień boczny: 704 × 576@(1 fps-25 fps)/704 × 480@(1 fps-30 fps) Trzeci strumień: 1920 × 1080@(1 fps-25/30 fps) |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ | Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, DoLynk Care management |
| Camera Pan | 0°-360° |
| Camera Tilt | 0°-90° | Camera Tilt (Roll) | 0°-360° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (możliwość dwukierunkowej komunikacji audio) |
| Alarm I/O | 1 kanał in: styk mokry, 5 mA 3-5 VDC/1 kanał wyjściowy: styk mokry, 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (obsługa maks. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af); Podstawowe: 4,5 W (12 VDC); 5,8 W (PoE) Maks. (H.265+WDR+ciepłe światło+siren i aktywne odstraszanie światłem + włączona inteligencja): 8,9 W (12 VDC); 10,3 W (PoE) |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















