IPC-HFW3549T1-ZAS-PV - 2,7 - 13,5 mm - 5 Mpix, podwójna dioda IR 50 m, biała dioda LED 40 m, SMD4.0, podwójny mikrofon, zastraszanie, QuickPick
Zewnętrzna kamera IP WizSense z podwójnym oświetlaczem, AI SMD 4.0, aktywny odstraszacz, mikrofon. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, aktywuje białe światło LED po wykryciu osoby/pojazdu i...
Kod produktu: 2401-096 EAN: 6923172535450 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP WizSense z podwójnym oświetlaczem, AI SMD 4.0, aktywny odstraszacz, mikrofon. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, aktywuje białe światło LED po wykryciu osoby/pojazdu i zmienia tryb obrazu na kolorowy po naruszeniu obwodu. Jeśli osoba/pojazd zostanie naruszony, dźwięk wyzwala wizualne zastraszanie za pomocą diod LED (czerwonych i niebieskich).
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Liczba elementów | Pocisk |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 5-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,003 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0.0003 lux@F1.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, Ochrona obwodowa, Aktywne odstraszanie, SMD 4.0, Smart Dual Light, Quick Pick |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczne oświetlenie IR, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, podczas inteligentnego wykrywania osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać prawdziwe informacje o naruszeniu obwodu, kamera może oczywiście być ustawiona na normalne tryby, całkowicie bez oświetlenia, nocny tylko IR LED lub tylko biały LED |
| Jasność | 50 m IR LED i 40 m biały LED |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2.7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113°-36° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Wykrywanie ruchu SMD4.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, funkcja Quick Pick, inteligentne wyszukiwanie |
| Funkcje regulowane | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, inteligentne oświetlenie, defog, obrót obrazu, Lustro, Maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik z zaprogramowanym i niestandardowym odtwarzaniem komunikatów, dwukierunkowa komunikacja |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 3,3 W (12 VDC); 4,4 W (PoE) Maks. (H.265+główny strumień/intensywność podczerwieni+włączone ciepłe światło): 7,4 W (12 VDC); 8,7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















