IPC-HFW5541E-ZHE-S3 - 2,7-13,5 mm - 5 Mpix, 60 m, wykrywanie WizMind Series S, MIC, ePoE, wejścia/wyjścia alarmowe, antywandal, grzałka
Bullet IP WizMind S Series, ochrona obwodowa IVS, inteligentne wykrywanie obiektów, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD, automatyczne wyszukiwanie ruchomych obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa...
Kod produktu: 2403-048 EAN: 6923172587763 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bullet IP WizMind S Series, ochrona obwodowa IVS, inteligentne wykrywanie obiektów, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD, automatyczne wyszukiwanie ruchomych obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa cieplna, metadane, inteligentne wyszukiwanie, wykrywanie dźwięku. Zintegrowany mikrofon, wejścia/wyjścia alarmowe, micro SD. Zasilanie PoE/ePoE lub 12 VDC. Antywandalowa IK10, IP67, podgrzewana.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | WizMind Series S |
| Czujnik | 1/2.7" CMOS |
| Czułość na światło | 0.0009 lux@F1.5(kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.5(CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); inteligentne wykrywanie obiektów; SMD; AcuPick; AI SSA; wykrywanie twarzy; liczenie osób; mapa cieplna; metadane wideo; inteligentne wyszukiwanie; Inteligentna analiza wideo |
| IVS (ochrona obwodowa); inteligentne wykrywanie obiektów; SMD (wykrywanie ludzi i pojazdów); AcuPick (automatyczne wyszukiwanie poruszających się obiektów jednym kliknięciem); AI SSA (dynamiczna adaptacja obrazu do warunków oświetlenia otoczenia); wykrywanie twarzy; liczenie osób; mapa cieplna; metadane wideo; inteligentne wyszukiwanie; inteligentne wykrywanie dźwięku | |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 60 m (IR 850 nm) |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 2.7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 114°-32° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 × 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny. Strumień podrzędny: D1@(1-25/30 fps) Trzeci strumień: 1080p@(1-25/30 fps) Czwarty strumień: 720p@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2 kanały w: styk mokry, 5mA 3V-5V DC/1 kanał out: styk mokry, 300mA 12V DC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (obsługa max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Podstawowe: 3,6 W (12 VDC); 4,7 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 10,4 W (12 VDC); 13,0 W (PoE) Ogrzewanie: 3,3 W (12 VDC); 4,2 W (PoE) |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















