IPC-HFW5241E-ASE-S3 - 2,8 mm - 2 Mpix Starlight, 50 m, wykrywanie WizMind Series S, wejścia/wyjścia MIC, audio i alarmowe, ePoE
Zewnętrzny czujnik IP WizMind serii S Starlight. Inteligentna detekcja ruchu, obwodowa kategoryzacja obiektów człowiek/pojazd, wykrywanie dodanych/zagubionych obiektów, SDM3.0, AcuPick. AI SSA do dynamicznego dopasowywania obrazu, wykrywania...
Kod produktu: 2310-106 EAN: 6923172585219 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny czujnik IP WizMind serii S Starlight. Inteligentna detekcja ruchu, obwodowa kategoryzacja obiektów człowiek/pojazd, wykrywanie dodanych/zagubionych obiektów, SDM3.0, AcuPick. AI SSA do dynamicznego dopasowywania obrazu, wykrywania twarzy, metadanych, liczenia osób, map ciepła, inteligentnego wyszukiwania, wykrywania dźwięku. Rozdzielczość 2 Mpix, mikrofon, inteligentna podczerwień 50 m, obiektyw 2,8 mm (kąt 106°), karta micro SD, audio, alarm I/O.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Seria | WizMind Series S |
| Element czujnikowy | 1/2.8" 2-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,0007 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, inteligentny porzucony obiekt; inteligentny brakujący obiekt, AcuPick, AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapa cieplna, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 50 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 106° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Inteligentne wykrywanie ruchu i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, wykrywanie dodanych lub utraconych obiektów, SMD3.0, AcuPick, funkcja AI SSA do dynamicznej adaptacji obrazu do warunków oświetlenia otoczenia, wykrywanie twarzy, wykrywanie oparte na metadanych, liczenie osób, mapy ciepła, inteligentne wyszukiwanie, inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Funkcje ustawialne | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking, LDC |
| Audio I/O | Integrated Microphone, 1/1 |
| Alarm I/O | 1 kanał w: styk mokry, 5 mA 3V-5 VDC / 1 kanał out: styk mokry, 300 mA 12V DC |
| Karta SD | Micro SD (maks.512 Zasilanie |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12 VDC/Basic: 4 W (12 VDC); 5,8 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6,2 W (12 VDC); 8,3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















