IPC-HFW5541T-ASE-S3-BLACK - 2,8 mm - czarny 5Mpix Starlight, 80m, AI, SMD3.0, pop., anty., ePoE
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera IP z serii WizMind z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD 3.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, zasięg inteligentnej podczerwieni 80 m,...
Kod produktu: 2306-094 EAN: 6923172578693 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera IP z serii WizMind z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD 3.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, zasięg inteligentnej podczerwieni 80 m, obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm (102°), gniazdo kart micro SD i wejścia/wyjścia alarmowe. Seria ta oferuje standardową detekcję ruchu, sztuczną inteligencję AI i zasady IVS: ochronę obwodu, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikację obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy, mapy cieplne, porzucony/zagubiony obiekt. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | WizMind |
| Element czujnikowy | 1/2,7” 5-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,005 luksa przy F1,6 (kolor, 30 IRE) 0,0005 luksa przy F1,6 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, Ochrona obwodowa, Zliczanie osób, Detekcja twarzy, Porzucony obiekt, Brakujący obiekt, Mapa cieplna, SMD 3.0, ePoE |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 80 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 102° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2592 x 1944 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 20 kl./s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - ochrona obwodu, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów SMD 3.0, liczenie osób, wykrywanie twarzy, dodany obiekt, brakujący obiekt, mapy cieplne |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD 3.0, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | 1/1, port RCA |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE/ePoE lub 12 VDC/2,4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Maks. (H.265 + trzy strumienie + włączona inteligencja + włączona podczerwień): 7,1 W (12 VDC); 8,4 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















