IPC-UFW3858T-ZAS - 2,7-13,5 mm - 8 Mpix Starlight, 60 m, AI, SMD Plus, MIC, alarm
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z czujnikiem Starlight, AI SMD+ do ochrony obwodowej do wykrywania osób/pojazdów. 8 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 60 m, 2,7-13,5 mm (113°-31°), zintegrowany mikrofon, wejścia/wyjścia alarmowe,...
Kod produktu: 2404-044 EAN: 6939554945212 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z czujnikiem Starlight, AI SMD+ do ochrony obwodowej do wykrywania osób/pojazdów. 8 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 60 m, 2,7-13,5 mm (113°-31°), zintegrowany mikrofon, wejścia/wyjścia alarmowe, gniazdo micro SD.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | WizSense | Element czujnikowy | 1/2.7" 8-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,008 lux@F1.5 (kolor, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 60 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113°-31° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS i aplikacje IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, Reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD Plus, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał wejścia: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał wyjścia: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,7 W (12 VDC); 3,6 W (PoE); Maks. (H.265+ maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + intensywność podczerwieni + IVS): 8,4 W (12 VDC); 9,7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















