IPC-HFW2849S-S-IL - 2,8 mm - 8 Mpix Smart Dual Illumination, 30 m, AI, SMD Plus, MIC
Zewnętrzny bullet IP WizSense z podwójnym oświetlaczem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, aktywuje widoczne białe...
Kod produktu: 2310-100 EAN: 6923172581570 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny bullet IP WizSense z podwójnym oświetlaczem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, aktywuje widoczne białe światło LED po wykryciu osoby/pojazdu i zmienia tryb obrazu na kolorowy po naruszeniu obwodu. Może być również ustawiony na normalne tryby, całkowicie bez oświetlacza, tylko nocny IR LED lub tylko biały LED.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Pocisk |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 8-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,008 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artificial Intelligence, Perimeter Protection, SMD Plus |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz IR, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, Całkowity brak oświetlenia, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Oświetlenie | 30m IR LED i 30m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 111° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i wykrywanie ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów | Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności, wykrywanie ruchu | Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,7 W (12 VDC); 3,4 W (PoE) Maks. (H.265 + maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + ciepłe światło + IVS): 5 W (12 VDC); 5,9 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















