IPC-HFW5442E-ZE CZARNY - 2,7-12 mm - czarny 4Mpix Starlight, 60m, AI, SMD3.0, SSA, popl., antyw.
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera IP z serii WizMind z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD 3.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 4 Mpix, biała dioda LED 60 m, zmotoryzowany...
Kod produktu: 2303-067 EAN: 6939554964428 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera IP z serii WizMind z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD 3.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 4 Mpix, biała dioda LED 60 m, zmotoryzowany obiektyw 2,7 - 12 mm (114° do 47°), gniazdo kart micro SD i wejścia/wyjścia alarmowe. Seria ta oferuje standardową detekcję ruchu, sztuczną inteligencję AI, klasyfikację obiektów, zliczanie osób, wykrywanie twarzy, atrybuty twarzy, mapy cieplne, porzucony/zagubiony obiekt. Zasilanie 12 V=/PoE lub ePoE. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | WizMind |
| Element czujnikowy | Przetwornik obrazu CMOS o rozdzielczości 1/1,8 cala i rozdzielczości 4 megapikseli |
| Wrażliwość na światło | 0,003 luksa przy F1,8 (kolor, 30 IRE) 0,0003 luksa przy F1,8 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja - Ochrona obwodowa, SMD 3.0, Detekcja twarzy, Atrybuty twarzy, Zliczanie osób, Mapa cieplna, Obiekt porzucony/zaginiony |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 60 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 114°–47° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 140dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - ochrona obwodu, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów SMD 3.0, liczenie osób, wykrywanie twarzy, atrybuty twarzy, mapy cieplne, brakujący i dodany obiekt |
| Regulowane funkcje | AI, SMD 3.0., IVS, SSA, FD, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, odmgławianie, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | 1/1 |
| Alarm we/wy | 2 kanały wejściowe: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE/ePoE lub 12 VDC/3 W (12 VDC); 3,7 W (PoE) Maks. (maks. strumień + dioda IR + ostrość): 9,9 W (12 VDC); 10,9 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metalu i plastiku |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















