IPC-UFW3459S-S-IL - 2.8 mm - 4Mpix Smart Podwójne podświetlenie, 30m IR i 30m biała dioda LED, MIC, SMD Plus
Kamera zewnętrzna z serii WizSense z technologią podwójnego oświetlenia dla kolorowego obrazu z detekcją ludzi/pojazdów SMD+. Zintegrowany mikrofon. Inteligentna detekcja ruchu SMD Plus i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów...
Kod produktu: 2404-034 EAN: 6939554942587 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna z serii WizSense z technologią podwójnego oświetlenia dla kolorowego obrazu z detekcją ludzi/pojazdów SMD+. Zintegrowany mikrofon. Inteligentna detekcja ruchu SMD Plus i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. Rozdzielczość 4 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, obiektyw 2,8 mm (kąt 95°). Gniazdo kart micro SD. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.9" 4-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,006 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0006 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artificial Intelligence, Perimeter Protection, SMD Plus |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz IR, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, Całkowity brak oświetlenia, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Oświetlenie | 30m IR LED i 30m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 95° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Smart Motion Detection SMD Plus i Perimeter Protection z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów |
| Funkcje regulowane | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentne oświetlenie, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,1 W (12 VDC); 2,5 W (PoE) Maks. (H.265 + włączona inteligencja + WDR + ciepłe światło): 4,4 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) | Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















