IPC-HFW3849T1-AS-PV-S4 CZARNY - 3,6 mm - czarny 8Mpix Smart Dual podświetlenie, 30m, SMD 4.0, MIC, akt. zastraszenie
Zewnętrzna kamera IP WizSense z technologią podwójnego oświetlenia, sztuczną inteligencją SMD 4.0, aktywnym zastraszaniem i zintegrowanym podwójnym mikrofonem. W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone, które nie...
Kod produktu: 2302-002 EAN: 6923172580115 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP WizSense z technologią podwójnego oświetlenia, sztuczną inteligencją SMD 4.0, aktywnym zastraszaniem i zintegrowanym podwójnym mikrofonem. W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla obraz czarno-biały, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy w celu uzyskania prawdziwych informacji o naruszeniach granic. W przypadku naruszenia granicy przez osobę lub pojazd kamera uruchomi dźwiękowo-wizualny sygnał ostrzegawczy za pomocą pary kolorowych diod LED (czerwonej i niebieskiej). Możesz wybrać gotowe lub niestandardowe powiadomienie dźwiękowe. Trybem tym można łatwo sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Funkcja SSA umożliwiająca dynamiczne dostosowywanie obrazu do warunków oświetleniowych otoczenia. We/wy alarmowe, gniazdo kart micro SD. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,8" 8-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,004 luksa przy F1,0 (kolor, 30 IRE) 0,0004 luksa przy F1,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (włączone oświetlanie) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, aktywne odstraszanie, AI SSA, SMD 4.0 |
| Tryb nocny | w trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać prawdziwe informacje o naruszeniach granic |
| Blask | Dioda podczerwieni IR o zasięgu 30 m i dioda biała o długości 30 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 85° |
| Różnica | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + reguły IVS - ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD 4.0 z klasyfikacją obiektów, SSA do dynamicznego dostosowywania obrazu do warunków oświetleniowych otoczenia |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD 4.0, SSA, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany podwójny mikrofon i syrena audio z możliwością odtwarzania zaprogramowanych i niestandardowych zapowiedzi |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/4,5 W (12 VDC); 5,5 W (PoE), maks. (ciągły strumień + lampka ostrzegawcza + głośnik + włączone ciepłe światło): 7,6 W (12 VDC); 9,1 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metalu i plastiku |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















