IPC-HFW3441T-AS-P - 2,1 mm - 4Mpix szerokokątny, 180°, 20m, WDR, AI, MIC, ePTZ
Zewnętrzna kompaktowa kamera IP WizSense, szerokokątny obiektyw stałoogniskowy 180°, funkcja ePTZ, zintegrowany mikrofon, zasięg Smart IR 20 m. Seria ta oferuje standardową detekcję ruchu, sztuczną inteligencję AI i reguły IVS: ochronę...
Kod produktu: 2210-012 EAN: 6923172540041 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera IP WizSense, szerokokątny obiektyw stałoogniskowy 180°, funkcja ePTZ, zintegrowany mikrofon, zasięg Smart IR 20 m. Seria ta oferuje standardową detekcję ruchu, sztuczną inteligencję AI i reguły IVS: ochronę obwodową, rozpoznawanie osób i pojazdów, obiekt SMD3 klasyfikacja .0. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,7" 4-megapikselowy, progresywny CMOS |
| Wrażliwość na światło | 0,01 luksa przy F2,0 (kolor, 30 IRE) 0,001 luksa przy F2,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD 3.0, ePTZ |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 20 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,1 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 180° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2880 x 1620 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 20 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + reguły IVS - ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD 3.0 z klasyfikacją obiektów |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 1000 mA 30 V DC/500 mA 50 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/podstawowe: 3,1 W (12 VDC); 5,3 W (PoE) Maks. (H.265+strumień główny/intensywność podczerwieni+wł.IR): 4 W (12 V DC); 6,5 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















