HY-FT121LD-TD1F4 - termowizyjna czujka pożarowa z kamerą IP, syreną audiowizualną, mikrofonem
Czujka pożarowa o konstrukcji hybrydowej z czujnikiem termicznym i wizyjną kamerą IP w jednym. Inteligentna analiza pozwala niezawodnie wykryć pożar o wymiarach 10 x 10 cm w odległości do 10 m. Kamera jest jednocześnie wyposażona w mikrofon...
Kod produktu: 2211-100 EAN: 6923172548511 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka pożarowa o konstrukcji hybrydowej z czujnikiem termicznym i wizyjną kamerą IP w jednym. Inteligentna analiza pozwala niezawodnie wykryć pożar o wymiarach 10 x 10 cm w odległości do 10 m. Kamera jest jednocześnie wyposażona w mikrofon i syrenę audiowizualną, która umożliwia natychmiastowe powiadomienie otoczenia. Oświetlenie IR 15 m, wejście i wyjście alarmowe, zasilanie PoE.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Kamera termowizyjna |
| Element czujnikowy | 120 × 90 px Niechłodzony detektor płaszczyzny ogniskowej z tlenkiem wanadu, zakres 8µm–14µm |
| Rada | Wykrywanie płomienia |
| Wrażliwość na światło | < 60 mK@f/1,0 |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 1,2 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | Poziomo: 90° Pionowo: 67,5° |
| Wykonanie | Kula kopułowa |
| Element czujnikowy | CMOS ze skanowaniem progresywnym o rozdzielczości 1/2,7 cala i rozdzielczości 2 megapikseli |
| Wrażliwość na światło | Kolor: 0,05 luksa Czarno-biały: 0,005 luksa 0 luksów (podczerwień włączona) |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 15 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 4 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | Poziomo: 86° Pionowo: 46° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje mobilne DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| Inteligentna analiza wideo | Detekcja pożaru 10 x 10 cm w zasięgu do 10 m, regulowana czułość |
| Regulowane funkcje | DWDR, 2/3D-DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC itp. |
| We/wy audio | 1/1 |
| Alarm we/wy | 1/1 |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/4,5 W (12 VDC, dioda LED wyłączona), maks.: 10,1 W (12 VDC, dioda LED włączona, ogrzewanie włączone) |
| Materiał | metalu i plastiku |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















