IPC-HFW5241T-ASE-S3 - 2,8 mm - 2 Mpix, 80 m, wykrywanie WizMind Series S, wejścia/wyjścia alarmowe, MIC, ePoE, antywandalowa
WizMind S Series Bullet IP, ochrona obwodowa IVS, inteligentne wykrywanie obiektów, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD 3.0. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa cieplna, metadane, inteligentne wyszukiwanie,...
Kod produktu: 2403-038 EAN: 6923172584458 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
WizMind S Series Bullet IP, ochrona obwodowa IVS, inteligentne wykrywanie obiektów, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD 3.0. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa cieplna, metadane, inteligentne wyszukiwanie, wykrywanie dźwięku. Zintegrowany mikrofon, wejścia/wyjścia alarmowe, gniazdo micro SD. Zasilanie PoE/ePoE lub 12 VDC. Antywandalowa IK10, stopień ochrony IP67.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | WizMind Series S |
| Element detekcyjny | 1/2.8" CMOS |
| Czułość na światło | 0,0007 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); inteligentne wykrywanie obiektów; SMD 3.0; AI SSA; wykrywanie twarzy; liczenie osób; mapa cieplna; metadane wideo; inteligentne wyszukiwanie; inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); inteligentne wykrywanie obiektów; SMD (wykrywanie ludzi i pojazdów) 3.0; AI SSA (dynamiczna adaptacja obrazu do warunków oświetlenia otoczenia); wykrywanie twarzy; liczenie osób; mapa cieplna; metadane wideo; inteligentne wyszukiwanie; inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 80 m (IR 850 nm) |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 106° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 × 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 1080p@1-25/30 fps) Strumień podrzędny: D1@(1-25/30 fps) Trzeci strumień: 1080p@(1-25/30 fps) Czwarty strumień: 720p@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: styk mokry, 5 mA 3V-5 VDC/1 kanał out: styk mokry, 300 mA 12V DC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (obsługa maks. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Podstawowe: 4,1 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,3 W (12 VDC); 9,8 W (PoE) |
| Materiał | metal | Antivandal | IK10 | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















