IPC-HFW5849T1-ASE-LED - 3,6 mm - 8Mpix Starlight full color, biała dioda LED 50m, AI, MIC, ePoE, aplikacja.
Zewnętrzna kompaktowa kamera IP z serii WizMind, zintegrowany mikrofon i głośnik, technologia pełnokolorowa Starlight z czujnikiem 1/2" o bardzo wysokiej czułości i kolorowym obrazem nocnym. Obiektyw stały 3,6 mm (91°), uzupełniony...
Kod produktu: 2204-024 EAN: 6923172524539 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera IP z serii WizMind, zintegrowany mikrofon i głośnik, technologia pełnokolorowa Starlight z czujnikiem 1/2" o bardzo wysokiej czułości i kolorowym obrazem nocnym. Obiektyw stały 3,6 mm (91°), uzupełniony białym światłem LED dla rozszerzonych możliwości instalacji. Seria oferuje standardową detekcję ruchu, sztuczną inteligencję AI i zasady IVS: ochronę obwodu, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikację obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy, mapy cieplne, porzucony/zagubiony obiekt.Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | WizMind |
| Element czujnikowy | 1/2” 8-megapikselowy, progresywny CMOS |
| Wrażliwość na światło | 0,0005 luksa przy F1,0 |
| Technologia | Sztuczna inteligencja: Ochrona obwodowa, SMD Plus, Wykrywanie twarzy, Atrybuty twarzy, Zliczanie osób, Mapa cieplna, Obiekt porzucony/brakujący |
| Tryb nocny | Tryb DZIEŃ/NOC - elektroniczny |
| Blask | Biała dioda LED o długości 50 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 91° |
| Różnica | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 140dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI i zasady IVS: ochrona obwodu, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy, mapy cieplne, porzucony/zagubiony obiekt |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, odmgławianie, wykrywanie ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon i głośnik |
| Alarm we/wy | 1/1 |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE/ePoE lub 12VDC/podstawowe: 5,3 W (12 VDC); 6,2 W (PoE) Maks. (H.265 + 3 strumienie + inteligencja + LED): 11,1 W (12 VDC); 12,1 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















