IPC-HFW2449T-AS-IL CZARNY - 3,6 mm - czarny 4Mpix Smart Dual podświetlenie, 60m IR, 50m biała dioda LED, AI, SMD, MIC
Zewnętrzna kamera IP WizSense z technologią podwójnego oświetlenia, zintegrowanym mikrofonem, sztuczną inteligencją i wysoką czułością czujnika. W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone, które nie zakłóca...
Kod produktu: 2309-012 EAN: 6923172589019 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP WizSense z technologią podwójnego oświetlenia, zintegrowanym mikrofonem, sztuczną inteligencją i wysoką czułością czujnika. W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy w celu uzyskania prawdziwych informacji o naruszeniach granic. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,9" 4-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,006 luksa przy F1,6 (kolor, 30 IRE) 0,0006 luksa przy F1,6 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Inteligentne podwójne oświetlenie, sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | w trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialny oświetlacz IR, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać prawdziwe informacje o naruszeniach granic |
| Blask | Dioda podczerwieni IR o zasięgu 60 m i dioda biała o długości 50 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 84° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 20 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, Mirror, maskowanie prywatności, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/podstawowe: 2 W (12 VDC); 2,6 W (PoE) Maks. (włączona inteligencja H.265+ + WDR + iluminator włączony): 6,1 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















