IPC-UFW3859T-AS-IL - 3,6 mm - 8 Mpix Smart Podwójne podświetlenie, 60 m IR, 50 m biały LED, AI, SMD Plus, MIC, audio
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z podwójnym oświetlaczem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Niewidoczny oświetlacz podczerwieni, inteligentne wykrywanie osób/pojazdów aktywuje białe światło LED i...
Kod produktu: 2404-052 EAN: 6939554946523 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z podwójnym oświetlaczem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Niewidoczny oświetlacz podczerwieni, inteligentne wykrywanie osób/pojazdów aktywuje białe światło LED i zmienia tryb na kolorowy, aby uzyskać informacje o wtargnięciu na teren. Oczywiście kamerę można również ustawić na normalne tryby, całkowicie bez oświetlacza, tylko nocny oświetlacz IR LED lub tylko biały oświetlacz LED.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 8-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,008 Lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0008 Lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artificial Intelligence, Perimeter Protection, SMD Plus |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz IR, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, a po wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, Kamerę można oczywiście zamontować |
| Podświetlenie | 60m IR LED i 50m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 3,6 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 87° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i wykrywanie ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Konfigurowalne funkcje | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności, wykrywanie ruchu |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,6 W (12 VDC); 3,4 W (PoE) Maks. (H.265+ maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + intensywność podświetlenia + IVS): 7 W (12 VDC); 8,3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















