IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-S5 - 2,7-13,5 mm - 5 Mpix, 50 m IR i 40 m biała dioda LED, WizSense 3 Series, mikrofon i głośnik, aktywne odstraszanie
Kamera typu bullet IP WizSense serii 3, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS. Wykrywanie ludzi/pojazdów SMD. Automatyczne wyszukiwanie poruszających się obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, inteligentne...
Kod produktu: 2406-065 EAN: 6923172502728 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera typu bullet IP WizSense serii 3, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS. Wykrywanie ludzi/pojazdów SMD. Automatyczne wyszukiwanie poruszających się obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, inteligentne wyszukiwanie, zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio), wejścia/wyjścia alarmowe, gniazdo micro SD. Zasilanie przez PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | WizSense 3 Series |
| Element czujnikowy | 1/2.7" CMOS |
| Czułość na światło | 0,003 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0,0003 lux@F1.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); SMD; AcuPick; AI SSA; Smart Search |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); SMD (wykrywanie ludzi i pojazdów); AcuPick (automatyczne wyszukiwanie poruszających się obiektów jednym kliknięciem); AI SSA (dynamiczna adaptacja obrazu do warunków oświetlenia otoczenia); Inteligentne wyszukiwanie |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 50 m (IR 850 nm) 40 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | motoryzowany |
| Soczewka | 2,7-13.5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113°-36° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 × 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 2880 × 1620/2960 × 1668@(1-20 kl./s)/2688 × 1520@(1-30 kl./s) Strumień podrzędny: 704 × 576@(1-25 kl./s)/704 × 480@(1-30 kl./s) Trzeci strumień: 1920 × 1080@(1-25/30 kl./s) |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI | Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (możliwość dwukierunkowej komunikacji audio) |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: styk mokry, 5 mA 3-5 VDC/1 kanał wyjściowy: styk mokry, 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (obsługa maks. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) Podstawowe: 2,8 W (12 VDC); 3,6 W (PoE) Maks. (H.265+WDR+ciepłe światło+siren i aktywne odstraszanie światłem + włączona inteligencja): 7,9 W (12 VDC); 9,2 W (PoE) |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















