HAC-ME1509TH-PV - 3,6 mm - 5 Mpix Starlight Pełnokolorowa, biała dioda LED 40m, aktywne zastraszanie
Zewnętrzna kompaktowa kamera Starlight Fullcolor z aktywnym zastraszaniem w przypadku wykrycia ruchu. Kamera jest wyposażona w syrenę dźwiękową i parę kolorowych diod ostrzegawczych (czerwona i niebieska). Obiektyw stały 3,6 mm (kąt 83°),...
Kod produktu: 2006-196 EAN: 8595584654210 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera Starlight Fullcolor z aktywnym zastraszaniem w przypadku wykrycia ruchu. Kamera jest wyposażona w syrenę dźwiękową i parę kolorowych diod ostrzegawczych (czerwona i niebieska). Obiektyw stały 3,6 mm (kąt 83°), oświetlenie białe LED 40 m. Rozdzielczość 5 Mpix, metalowa osłona, kabel przechodzi przez środek uchwytu kamery. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria aktywnego odstraszania |
| Element wyczuwający | 1/2.7 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,005 Lux / F1,2, 0 Lux ciepłe światło włączone |
| Tryb nocny | kolor, można włączyć cyfrowy czarno-biały |
| Oświetlenie IR | 40 m białe światło |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 83 ° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2592 x 1944 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 20 kl./s przy 5 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Regulowane funkcje | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, aktywne odstraszanie |
| We/Wy audio | syrena |
| Zasilacz | 12VDC ± 30% / maks. 7,7 W |
| Materiał | metal, plastik |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















