11211, FAB Profi - el. otwieracz - niskie zużycie 12 V DC / 230 mA
Niskie zużycie el. Otwieracz Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Odblokowany po przyłożeniu napięcia. Dostawa obejmuje długi panel przedni, który służy do mocowania...
Kod produktu: 2008-030 EAN: 8595584653060 Producent: ABLOY
- Opis
- Zapytanie o produkt
Niskie zużycie el. Otwieracz Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Odblokowany po przyłożeniu napięcia. Dostawa obejmuje długi panel przedni, który służy do mocowania zamka do ościeżnicy.
| Rodzaj | elektromechaniczna blokada niskiego zużycia |
| Zasilacz | 12 V prądu stałego |
| Obecne zużycie | 230 mA |
| Czas otwarcia zamka drzwi | bez limitów |
| Nieruchomości | wytrzymałość na zerwanie 285 kg |
| Nieruchomości | regulowany zakres zatrzasku 4 mm |
| Przedni panel | część przesyłki |
| Zawartość Paczki | zamek, długi pręt |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















