HAC-HDW1231TMQ-A - 2.8 mm - 4w1, 2Mpix Starlight, 60m, MIC
Zewnętrzna kamera kopułkowa HDCVI z technologią Starlight o wysokiej czułości sensora i wbudowanym mikrofonem, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączanie za pomocą kontrolera PFM820 ( 1612-004 ). Stały obiektyw 2,8 mm (kąt 107...
Kod produktu: 2108-020 EAN: 6923172506887 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera kopułkowa HDCVI z technologią Starlight o wysokiej czułości sensora i wbudowanym mikrofonem, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS - przełączanie za pomocą kontrolera PFM820 ( 1612-004 ). Stały obiektyw 2,8 mm (kąt 107 °), mechaniczny filtr podczerwieni i podświetlenie do 60 m. Funkcje WDR i 3D-DNR zwiększające jakość obrazu w wymagających warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość 2 Mpix, ustawienia menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora, zasięg do 800 m po kablu koncentrycznym. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Kopuła piłka |
| Rada | Seria Lite |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.8 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,002 Lux / F1.6, 30 IRE, 0 Lux IR włączone |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DAY / NIGHT - ICR (filtr IR cut) |
| Oświetlenie IR | 60 m² |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 107 ° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| We/Wy audio | wbudowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ± 30% / maks. 5,1 W |
| Materiał | metal i plastik |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















