HAC-HDW1231T-ZA - 2,7-12 mm - 4w1, 2Mpix Starlight, 60m, WDR, MIC
Zewnętrzna kamera kopułkowa HDCVI z obiektywem silnikowym 2,7 - 12 mm (kąt 102 ° -33 °), zintegrowanym mikrofonem, mechanicznym filtrem IR i oświetleniem 60 m. Funkcja WDR (130 dB) i 3D/2D-DNR zwiększająca jakość obrazu w wymagającym...
Kod produktu: 2112-054 EAN: 6923172507037 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera kopułkowa HDCVI z obiektywem silnikowym 2,7 - 12 mm (kąt 102 ° -33 °), zintegrowanym mikrofonem, mechanicznym filtrem IR i oświetleniem 60 m. Funkcja WDR (130 dB) i 3D/2D-DNR zwiększająca jakość obrazu w wymagającym oświetleniu warunki. Rozdzielczość 2 Mpix, ustawienie menu OSD kamery po kablu koncentrycznym (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg sygnału wideo do 700 m, ustawienie w trzech osiach, metalowa osłona, stopień ochrony IP67. Przykładowe filmy Sahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Kopuła piłka |
| Rada | Seria Lite |
| 4 w 1 | tak |
| Element wyczuwający | 1/2.8 "CMOS |
| Czułość na światło | 0,002lux / F1.5, 30IRE, 0Lux IR włączone |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DAY / NIGHT - ICR (filtr IR odcinający) |
| Oświetlenie IR | 60 m² |
| Typ soczewki | silnik |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 102 ° -33 ° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| We/Wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12VDC ± 30% / maks. 6,4 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















