11221, FAB Profi - el. otwieracz - niskie zużycie z pinem dynamometrycznym 12 V DC / 230 mA
Niskie zużycie el. Otwieracz Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Po podaniu impulsu napięcia zostaje odblokowany, zamek pozostaje odblokowany do momentu otwarcia drzwi, po...
Kod produktu: 2108-063 EAN: 4042203778283 Producent: ABLOY
- Opis
- Zapytanie o produkt
Niskie zużycie el. Otwieracz Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Po podaniu impulsu napięcia zostaje odblokowany, zamek pozostaje odblokowany do momentu otwarcia drzwi, po ponownym zamknięciu drzwi są zablokowane. Dostawa obejmuje długi panel przedni, który służy do mocowania zamka do ościeżnicy.
| Rodzaj | zamek elektromechaniczny z kołkiem dynamometrycznym |
| Zasilacz | 12 V prądu stałego |
| Obecne zużycie | 230 mA |
| Czas otwarcia zamka drzwi | bez limitów |
| Nieruchomości | wytrzymałość na zerwanie 285 kg |
| Nieruchomości | regulowany zakres zatrzasku 4 mm |
| Przedni panel | część przesyłki |
| Zawartość Paczki | zamek, długi pręt |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















