9137410E - Przekaźnik IP z jednym wyjściem - zewnętrzny bez PoE
Samodzielne urządzenie IP, którego wyjściem można sterować zdalnie z interkomów IP 2N i jednostek dostępowych za pomocą poleceń HTTP. parametry techniczne Interfejs Zasilacz: 9 – 28 V/maks. 460 mA prądu stałego Szyć: Port Ethernet...
Kod produktu: 0100-247 EAN: 8595159511504 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Samodzielne urządzenie IP, którego wyjściem można sterować zdalnie z interkomów IP 2N i jednostek dostępowych za pomocą poleceń HTTP.
parametry techniczne
| Interfejs | |
| Zasilacz: | 9 – 28 V/maks. 460 mA prądu stałego |
| Szyć: | Port Ethernet 10/100 Base-T |
| Obsługiwane protokoły: | TCP/IP, HTTP, XML, Modbus |
| Styki przekaźnika | |
| Liczba przekaźników: | 1 |
| Maksymalne napięcie: | 240 V AC, 30 V DC |
| Maksymalny prąd: | 12 A |
| Tryby przekaźnika: | WŁ./WYŁ. lub impulsowe (0,1 s do 1 dnia) |
| Wejścia cyfrowe | |
| Liczba wejść: | 1 |
| Typ: | izolowane optycznie |
| Zakres napięcia: | 4-26 V DC (950 uA przy 4 V, 8,5 mA przy 26 V) |
| Funkcja wejściowa: | monitorowanie, lokalne sterowanie przekaźnikiem |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura robocza: | -40°C do 57°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C do 85°C |
| Robocza wilgotność względna: | 5 do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary: | 36 (szer.) x 99 (wys.) x 78 (gł.) mm (bez złączy) |
| Masa: | 142 gr |
| Materiał: | tworzywo poliwęglanowe |
| Typ urządzenia | Zewnętrzny moduł we/wy |
| Przeznaczony | Domofony i jednostki dostępowe 2N® |
| Lokalizacja | Na zewnątrz domofonu/jednostki dostępowej |
| Połączenie | ŁANIA |
| Zasilacz | 9 - 28 V DC, maks. 460 mA |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięcie) |
| Wyjścia cyfrowe | 1 (przekaźnik) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















