91550942 - Czytnik IP Verso 13,56 MHz RFID z NFC, PIC
Moduł czytnika kart umożliwi kontrolę dostępu za pomocą kart zbliżeniowych lub breloków. Moduł obsługuje karty lub inne nośniki częstotliwości w standardzie 13,56 MHz. ISO/IEC 14443A Mifare Classic 1k i 4k, DESFire EV1, Mini, Plus...
Kod produktu: 2108-091 EAN: 8595159516196 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Moduł czytnika kart umożliwi kontrolę dostępu za pomocą kart zbliżeniowych lub breloków. Moduł obsługuje karty lub inne nośniki częstotliwości w standardzie 13,56 MHz. ISO/IEC 14443A Mifare Classic 1k i 4k, DESFire EV1, Mini, Plus S&X, Ultralight, Ultralight C. ISO/IEC 14443B CEPAS, HID iCLASS. JIS X 6319 Felica. Smartfon ISO 18092 z obsługą NFC/HCE, od systemu Android 6 (wymagana aplikacja 2N® Mobile Key)
parametry techniczne
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | wariant 13,56 MHz |
| Obsługiwane typy kart | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (klucz mobilny 2N® ) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Typ urządzenia | Moduł rozszerzeń dostępu |
| Przeznaczony | Jednostka dostępowa 2N® 2.0, 2N® IP Verso (w tym LTE) |
| Lokalizacja | W pozycji modułu |
| Kolor | Czarny |
| Wykonanie | Standard |
| Zasilacz | Z autobusu |
| RFID/NFC | 13,56 MHz |
| Technologia 2N® PICard | Tak |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















