9155301BF - Montaż naścienny IP Solo, bez kamery, czarny (zawiera ramkę montażową)
Kompaktowy domofon IP będzie świetnym dodatkiem do inteligentnego wejścia do domu. Chociaż ma tylko jeden przycisk, zaimponuje ukrytą kamerą HD, wieloma funkcjami, w tym odbieraniem połączeń z domofonu na telefonie lub łatwą integracją z...
Kod produktu: 2105-182 EAN: 8595159515847 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kompaktowy domofon IP będzie świetnym dodatkiem do inteligentnego wejścia do domu. Chociaż ma tylko jeden przycisk, zaimponuje ukrytą kamerą HD, wieloma funkcjami, w tym odbieraniem połączeń z domofonu na telefonie lub łatwą integracją z już istniejącym systemem automatyki domowej.
Jednostka podstawowa wraz z ramką pokrywy przedniej do montażu podtynkowego. Puszka do montażu podtynkowego, nr części 9155017, musi zostać zakupiona.
Parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| Przyciski | |
| Przyciski szybkiego wybierania: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwo wymienialną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1 |
| Audio | |
| Mikrofon: | 1 zintegrowany mikrofon |
| Głośnik: | 2W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz przy 1 m: | 78 dB |
| Strumień audio | |
| Kody: | G.711, G.729, G.722, L16/16kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Rozdzielczość - JPEG: | 1280 x 960 px |
| Rozdzielczość - połączenie wideo: | 640 x 480 px |
| Kąt widzenia: | 128° (H), 95° (E), 134° (D) |
| Widoczność w nocy: | tak |
| Strumień wideo | |
| Kody: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Interfejs | |
| Zasilanie: | 12V ± 15%/ 2A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 - 12,95W) |
| LAN: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ-45 |
| Wyjście przełącznika: | styki NC/NO, maks. 30V/1A AC/DC |
| Wyjście przełącznika aktywnego: | 8 do 12 V DC w zależności od zasilania (PoE: 10 V; adapter: napięcie zasilania minus 2 V), maks. 400 mA |
| Przełącznik zabezpieczający: | tak, wbudowany |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opt. 66, ONVIF, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura pracy: | -40°C - 60°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C - 70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Oficjalnie certyfikowany poziom ochrony: | IP54, IK08 |
| Wymiary | |
| Rama do montażu naściennego - 1 moduł: | 107 x 130 x 28mm |
| Puszka do montażu naściennego - 1 moduł: | 130 x 153 x 5mm |
| Typ urządzenia | Interkom |
| Modułowość | Nie |
| Konstrukcja stacji bramowej | 2N® IP Solo |
| Montaż | Removable |
| Color | Black |
| Grade Obudowa | IP54 |
| Odporność mechaniczna | IK08 | Przewód | utwardzony plastik |
| Liczba przycisków dzwonka | 1 | Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A |
| Połączenia | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Brak |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 2 W | Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zasilanie zamka | z PoE / z zewn. Zasilanie |
| Wejścia cyfrowe | 1 (napięciowe i bezpotencjałowe) |
| Sabotaż | Zintegrowany |
| Obsługa Bluetooth | Nie | Obsługa QR Obsługa kodów | Nie | Obsługa RFID | Nie | Obsługa klawiatury | Nie | Obsługa biometrii | Nie | Obsługa wyświetlacza | Nie |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















