9155301CF - IP Solo z kamerą, do montażu na ścianie (zawiera ramkę montażową)
Kompaktowy domofon IP, 1 przycisk, ukryta kamera HD, światło podczerwone, odbieranie połączeń na telefonie, łatwa integracja z systemem automatyki domowej, montaż na ścianie. Jednostka podstawowa zawiera. Przednia ramka maskująca do...
Kod produktu: 0108-829 EAN: 8595159505589 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kompaktowy domofon IP, 1 przycisk, ukryta kamera HD, światło podczerwone, odbieranie połączeń na telefonie, łatwa integracja z systemem automatyki domowej, montaż na ścianie.
Jednostka podstawowa zawiera. Przednia ramka maskująca do montażu podtynkowego. Należy dokupić puszkę do montażu podtynkowego nr kat. 9155017
parametry techniczne
| Protokół sygnalizacyjny | |
| SIP 2.0 (RFC - 3261) | |
| guziki | |
| Przyciski szybkiego wybierania: | przezroczyste przyciski z białym podświetleniem i łatwą wymienną tabliczką znamionową |
| Liczba przycisków: | 1 |
| Audio | |
| Mikrofon: | 1 zintegrowany mikrofon |
| Głośnik: | 2W |
| Ciśnienie akustyczne dla 1 kHz w odległości 1 m: | 78 dB |
| Strumień audio | |
| Kodeki: | G.711, G.729, G.722, L16/16 kHz |
| Kamera (opcjonalnie) | |
| Rozdzielczość — JPEG: | 1280 x 960 pikseli |
| Rozdzielczość - rozmowa wideo: | 640 x 480 pikseli |
| Kąt widzenia: | 128° (wys.), 95° (pion.), 134° (gł.) |
| Nocna wizja: | Tak |
| Strumień wideo | |
| Kodeki: | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Interfejs | |
| Zasilacz: | 12 V ± 15%/2 A DC lub PoE |
| PoE: | PoE 802.3af (klasa 0 – 12,95 W) |
| ŁANIA: | 10/100BASE-TX z funkcją Auto-MDIX, RJ-45 |
| Wyjście przełączające: | Styki NC/NO, maks. 30V/1A AC/DC |
| Aktywne wyjście przełączające: | 8 do 12 V DC w zależności od zasilania (PoE: 10 V; adapter: napięcie źródła minus 2 V), maks. 400 mA |
| Przełącznik ochronny: | tak, wbudowany |
| Obsługiwane protokoły: | SIP2.0, DHCP opcja 66, ONVIF, SMTP, 802.1x, RTSP, RTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Właściwości mechaniczne | |
| Temperatura robocza: | -40°C – 60°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C – 70°C |
| Robocza wilgotność względna: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Oficjalnie certyfikowany poziom pokrycia: | IP54, IK08 |
| Wymiary | |
| Ramka do montażu naściennego - 1 moduł: | 107 x 130 x 28 mm |
| Puszka do montażu naściennego - 1 moduł: | 130x153x5mm |
| Typ urządzenia | Awiofon |
| Modułowość | NIE |
| Projekt stacji bramowej | 2N® IP Solo |
| Budowa | Pochłaniający |
| Kolor | Nikiel |
| Stopień pokrycia | IP54 |
| Trwałość mechaniczna | IK08 |
| Wykonanie | Utwardzany plastik |
| Liczba przycisków wywołania | 1 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC / 2(3) A |
| Łączność | Ethernet 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, RJ45 |
| Kamera | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x960 |
| Maks. rozdzielczość podczas dzwonienia | 640x480 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 15 klatek na sekundę |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 135° (wys.) x 109° (wys.) |
| Blask | Infrastruktura |
| WDR | NIE |
| Kompresja wideo | H.263+, H.263, H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Wejście audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wyjście audio | Zintegrowany głośnik 2 W |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 1 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Zintegrowany |
| Opcja Bluetooth | NIE |
| Opcja kodu QR | NIE |
| Opcja RFID | NIE |
| Opcja klawiatury | NIE |
| Opcja biometryczna | NIE |
| Opcja wyświetlania | NIE |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















