916031 - Czytnik linii papilarnych Access Unit 2.0
Urządzenie dostępowe IP wyposażone w czytnik linii papilarnych. Dzięki sensorowi optycznemu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, wysoką niezawodność i szybką reakcję na odcisk palca użytkownika. Działa w instalacjach wewnętrznych i...
Kod produktu: 2101-001 EAN: 8595159514963 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Urządzenie dostępowe IP wyposażone w czytnik linii papilarnych. Dzięki sensorowi optycznemu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, wysoką niezawodność i szybką reakcję na odcisk palca użytkownika. Działa w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych w każdych warunkach pogodowych.
Parametry techniczne
| Interfejs | |
| Źródło zasilania: | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE: | 802.3af (klasa 0-12.95W) |
| LAN: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, złącze modularne RJ-45 |
| Zalecane okablowanie: | Cat-5e lub lepszy |
| Aktywne wyjście przełącznika: | 8 do 12V DC/max 600 mA |
| Przełącznik pasywny: | Styczniki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia: | 2 wejścia w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) |
| OFF = otwarte lub Uin> 1,5 V | |
| ON = krótkie połączenie lub Uin< 1,5 V | |
| Przełącznik ochronny: | automatycznie dołączony do 2N Access Unit 2.0 |
| Audio: | buzzer (97dBA) |
| Obsługiwane protokoły: | DHCP opt. 66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Czytnik linii papilarnych | |
| Czujnik: | czujnik optyczny chroniony przez wytrzymałe szkło |
| Niezawodność: | algorytm wykrywania fałszywych odcisków palców |
| Niezawodność: | odporność na wodę i kurz |
| Sygnalizacja: | akustyczna i z wielokolorowymi diodami LED |
| Obszar wykrywania: | duży o wymiarach 15,24 x 20,32 mm |
| Certyfikacja: | certyfikowany zgodnie ze standardem FBI |
| Właściwości mechaniczne | |
| Rama: | Wytrzymały odlew cynkowy z wykończeniem powierzchni (nikiel i czarny) |
| Temperatura pracy: | -20°C do +55°C |
| Temperatura przechowywania: | -40°C do +70°C |
| Wilgotność względna podczas pracy: | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary: | Rama do montażu ściennego: |
| - 1 moduł: 107 (szer.) x 130 (wys.) x 28 (gł.) mm | |
| Rama do montażu naściennego: | |
| - 1 moduł: 130 (szer.) x 153 (wys.) x 5 (gł.) mm | |
| Puszka do montażu naściennego (minimalny rozmiar otworu): | |
| - 1 moduł: 108 (szer.) x 131 (wys.) x 45 (gł.) mm | |
| Waga: | max 0,8 kg |
| Poziom pokrycia: | IP54 i IK08 |
| Typ urządzenia | Urządzenie dostępowe (moduł bazowy) | |
| Modułowość | Tak | |
| Seria | Verso | |
| Montaż | Powierzchniowy / podtynkowy | |
| Kolor | Srebrny | |
| Poziom izolacji | IP54 | |
| Odporność mechaniczna | IK08 | Zasilanie | PoE (802.3af) Zewnętrzne 12 V DC |
| Łączność | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, złącze RJ-45 | |
| Wyjście zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) | Zasilanie zamka | z PoE / z zewn. Zasilanie |
| Wejścia cyfrowe | 2 (napięciowe i bezpotencjałowe) | |
| Sabotaż | Zintegrowany | |
| Obsługa Bluetooth | Tak, poprzez moduły rozszerzeń | |
| Obsługa RFID | Tak, Klawiatura | opcja | Tak, przy użyciu modułów rozszerzeń |
| Biometria | opcja | Tak, skaner linii papilarnych w tym module | Wyświetlacz | opcja | Tak, przy użyciu 9155036 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















