9160347 - Jednostka dostępowa 2.0 z klawiaturą dotykową i Bluetooth i RFID 125 kHz, 13,56 MHz, NFC
Access Unit 2.0 Touch Keypad & RFID to kompaktowa jednostka dostępowa wyposażona w Bluetooth, czytnik kart RFID i klawiaturę dotykową. Wieloczęstotliwościowy czytnik kart RFID umożliwia korzystanie zarówno ze starszych kart 125 kHz, jak...
Kod produktu: 2304-023 EAN: 8595159521459 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Access Unit 2.0 Touch Keypad & RFID to kompaktowa jednostka dostępowa wyposażona w Bluetooth, czytnik kart RFID i klawiaturę dotykową. Wieloczęstotliwościowy czytnik kart RFID umożliwia korzystanie zarówno ze starszych kart 125 kHz, jak i nośników 13,56 MHz.
parametry techniczne
| Źródło prądu | |
| Typ | 802.3af (klasa 0–12,95 W) |
| PoE | 802.3af (klasa 0–12,95 W) |
| Interfejs | |
| ŁANIA | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, złącze RJ-45 |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Aktywne wyjście przełączające | 8 do 12 V DC/maks. 600 mA |
| Przełącznik pasywny | Styki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 2 wejścia w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) |
| WYŁ. = otwarty lub Uin > 1,5 V | |
| ON = zwarcie lub Uin< 1,5 V | |
| Przełącznik ochronny | automatycznie dołączane do jednostki dostępowej 2N 2.0 |
| Audio | brzęczyk (97 dBA) |
| Obsługiwane protokoły | DHCP opcja 66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Czytnik Bluetooth | |
| Wersja | kompatybilny z Bluetooth 5.0 (BLE) |
| Zakres | (krótki – typowo do 3m*; długi – typowo do 10m*) |
| *odległości należy traktować wyłącznie orientacyjnie i mogą się różnić w zależności od modelu telefonu i środowiska instalacji | |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie RSA-1024 i AES-128 |
| Czułość RX | do -93 dBm |
| Reżim | dotyk, aplikacja, karta |
| Wsparcie aplikacji mobilnych | |
| Android 6.0 i nowszy, iOS 12.0 i nowszy | |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | Wariant 125 kHz |
| Wariant 13,56 MHz | |
| wariant 125 kHz i 13,56 MHz | |
| Obsługiwane typy kart | Kompatybilność poszczególnych typów kart uzależniona jest od numeru zamówienia |
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - tylko wersja z obsługą 125 kHz i S w zamówieniu nr. | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (klucz mobilny 2N® ) |
| odczytuje UID (CSN) i zabezpiecza karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Zabezpieczone 13,56 MHz | ISO14443A (MIFARE ® DESFire ® ), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N ® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| odczytuje identyfikatory PAC (karta HID iClass z obiektem SIO) | |
| Klawiatura dotykowa | |
| Technologia | pojemnościowa warstwa dotykowa (czułość 0,1 pF) |
| Niezawodność | regularna automatyczna kalibracja (SmartSense) |
| nie wykrywa fałszywych dotknięć, gdy powierzchnia jest mokra | |
| Sygnalizacja | regulowana intensywność podświetlenia |
| sygnalizowanie za pomocą wielokolorowych diod LED | |
| akustyczna reakcja na każde dotknięcie klawiatury | |
| Właściwości mechaniczne | |
| Rama | solidny odlew cynkowy z obróbką powierzchniową (kolor niklowy i czarny) |
| Temperatura robocza | -40°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Robocza wilgotność względna | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | Rama do montażu na ścianie: |
| - 1 moduł: 107 (szer.) x 130 (wys.) x 28 (gł.) mm | |
| Rama do montażu na ścianie: | |
| - 1 moduł: 130 (szer.) x 153 (wys.) x 5 (gł.) mm | |
| Puszka do montażu na ścianie (minimalny rozmiar otworu): | |
| - 1 moduł: 108 (szer.) x 131 (wys.) x 45 (gł.) mm | |
| Waga | maks. 0,8 kg |
| Poziom pokrycia | IP54 i IK08 |
| Moduły rozszerzeń | |
| 2N Access Unit 2.0 obsługuje wszystkie moduły domofonu 2N® IP Verso: czytniki RFID, Bluetooth i linii papilarnych, klawiaturę, moduł I/O, Wiegand itp. | |
| Typ urządzenia | Jednostka dostępowa (moduł podstawowy) |
| Modułowość | Tak |
| Seria projektowa | Verso |
| Budowa | Natynkowe / wpuszczane |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP54 |
| Trwałość mechaniczna | IK08 |
| Wykonanie | Standard |
| Zasilacz | Zewnętrzne zasilanie PoE (802.3af) 12 V DC |
| Łączność | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, złącze RJ-45 |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 2 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Zintegrowany |
| Opcja Bluetooth | Tak, czytnik w tym module |
| Opcja RFID | Tak, czytnik 125 kHz + 13,56 MHz w tym module |
| Opcja klawiatury | Tak, klawiatura w tym module |
| Opcja biometryczna | Tak, używając numeru 9155045 |
| Opcja wyświetlania | Tak, używając numeru 9155036 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















