AC-160-DIN - przekaźnik bezprzewodowy na DIN
Jeśli przekaźnik wielofunkcyjny jest zaprogramowany w panelu sterowania, system JABLOTRON 100+ kopiuje wybrane wyjścia PG. Przekaźnik można jednak zainstalować jako urządzenie w pełni autonomiczne, reagujące na zadziałanie...
Kod produktu: 0104-772 EAN: 8595614112574 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Jeśli przekaźnik wielofunkcyjny jest zaprogramowany w panelu sterowania, system JABLOTRON 100+ kopiuje wybrane wyjścia PG. Przekaźnik można jednak zainstalować jako urządzenie w pełni autonomiczne, reagujące na zadziałanie jednokierunkowych czujek serii JA-15x.
| Rodzaj urządzenia | Przekaźnik bezprzewodowy DIN |
| Zasilacz | ~ 230 V / 50 Hz, sprzęt II klasy ochronności. |
| Protokół komunikacyjny | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Pobór energii | własne 0,4 W / max 1,5 W |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 8 A - obciążenie indukcyjne, pojemnościowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 1000 W - oświetlenie halogenowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 16 A - obciążenie rezystancyjne |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 250 V AC / 24 V DC |
| Przełączane napięcie / prąd / moc | min. 0,5 W |
| Przekrój żył | maks. 2 x 1,5 mm2 |
| Przekrój żył | maks. 1 x 2,5 mm2 |
| Pokrywa | IP20, IP40 dla panelu przedniego |
| Kolor modułu | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















