JA-110N-DIN - Moduł magistrali PG 1 - zasilanie na DIN
Moduł przeznaczony do montażu na szynie DIN. Zapewnia styk przełączny przekaźnika mocy wyjściowej. Może służyć np. do sterowania oświetleniem, wentylatorami itp. Przekaźnik jest wyjściem programowalnym centrali. Rodzaj urządzenia...
Kod produktu: 0101-722 EAN: 8594052539196 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Moduł przeznaczony do montażu na szynie DIN. Zapewnia styk przełączny przekaźnika mocy wyjściowej. Może służyć np. do sterowania oświetleniem, wentylatorami itp. Przekaźnik jest wyjściem programowalnym centrali.
| Rodzaj urządzenia | moduł magistrali PG 1 - zasilanie na DIN |
| Zasilacz | z magistrali centrali alarmowej 12 V (9…15 V) |
| Pobór prądu do wyboru kabla | 45 mA |
| Pobór prądu w spoczynku | 5 mA |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 384 W — prąd stały |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 8 A - obciążenie indukcyjne, pojemnościowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 1000 W - oświetlenie halogenowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 250 V AC / 24 V DC |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 16 A - obciążenie rezystancyjne |
| Przekrój żył | maks. 2 x 1,5 mm2 |
| Przekrój żył | maks. 1 x 2,5 mm2 |
| Pokrywa | IP 20 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















