AC.LGHT.001 - oświetlenie 19" 1U, LED
Oprawa oświetleniowa 8 W przeznaczona do montażu w ściennych szafach komputerowych 19”. Typ akcesoriów jednostka oświetleniowa Zasilacz 230V / 50Hz Wydajność 8W Wzrost 1U Materiał blacha malowana proszkowo, tworzywo sztuczne Sposób...
Kod produktu: 1912-031 EAN: 8595584648820 Producent: LAN-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Oprawa oświetleniowa 8 W przeznaczona do montażu w ściennych szafach komputerowych 19”.
| Typ akcesoriów | jednostka oświetleniowa |
| Zasilacz | 230V / 50Hz |
| Wydajność | 8W |
| Wzrost | 1U |
| Materiał | blacha malowana proszkowo, tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | montaż w szynach rozdzielnicy |
| Zestaw montażowy rozdzielnicy | dostawa części |
| Kabel zasilający | część dostawy 200 cm, widelec |
| Kolor | biało-czarny |
AC.LGHT.001 - oświetlenie 19" 1U, LED
112,75 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















