AGM Foxbat-5
Dwuokularowy noktowizor AGM FoxBat-5 to idealne narzędzie do obserwacji
obserwacji średniego i dalekiego zasięgu. FoxBat-5 łączy w sobie
wysokiej jakości tubus wzmacniacza obrazu z rozdzielaczem wiązki obrazu,
podwójnym okularem i...
Kod produktu: 7999 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dwuokularowy noktowizor AGM FoxBat-5 to idealne narzędzie do obserwacji obserwacji średniego i dalekiego zasięgu. FoxBat-5 łączy w sobie wysokiej jakości tubus wzmacniacza obrazu z rozdzielaczem wiązki obrazu, podwójnym okularem i niezawodną elektroniką. AGM FoxBat-5 zapewnia wystarczające i trwałe rozwiązanie do długich długotrwałych sesji obserwacyjnych i obserwacji średniego i dalekiego zasięgu. Ten noktowizor jest idealnym wyborem do ochrony domu, użytku rekreacyjnego, a nawet do projektów naukowych. Obserwatorzy przyrody będą cieszyć się połączeniem krystalicznie czystego obrazu i profesjonalnej, szybkiej optyki z powłoką wielopowłokową. AGM FoxBat-5 posiada opcję montażu na statywie, dzięki czemu najdłuższa noc nie będzie dla obserwatorów ptaków i wędkarzy.
| Numer części modelu | NW1 Gen 2+ (część #13FXB525104011) NL1 HR Gen 2+ (część #13FXB525103011HR) |
| Tuba wzmacniacza obrazu | NW1 Gen 2+ Biały fosfor NL1 High Resolution Gen 2+ Green Phosphor |
| Rozdzielczość | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Powiększenie | 5x |
| System obiektywu | 140 mm; F/2.0 |
| FOV | 9.4° |
| Zakres ostrości | 10 m do nieskończoności |
| Pokrętła | Cyfrowe |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Wskaźniki LED | Słaba bateria; Nadmierne oświetlenie |
| Automatyczna jasność Tak | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Odłączany oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu |
| Typ baterii | Dwie baterie 1.Baterie 5V AA |
| Żywotność baterii (praca) | Do 40 godzin |
| Temperatura pracy Zakres | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Waga | 1070 g (2.35 lb) |
| Wymiary całkowite | 280 × 150 × 78 mm (11.0 × 5.9 × 3.0 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















