AGM Foxbat-8X
Dwuokularowy noktowizor AGM FoxBat-8 jest idealnym narzędziem do
obserwacji dalekiego zasięgu. FoxBat-8 łączy w sobie kompaktowy
katadioptryczny obiektyw, pojedynczy wysokiej jakości wzmacniacz obrazu
z rozdzielaczem wiązki obrazu,...
Kod produktu: 8166 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dwuokularowy noktowizor AGM FoxBat-8 jest idealnym narzędziem do obserwacji dalekiego zasięgu. FoxBat-8 łączy w sobie kompaktowy katadioptryczny obiektyw, pojedynczy wysokiej jakości wzmacniacz obrazu z rozdzielaczem wiązki obrazu, podwójnym okularem i niezawodną elektroniką. elektronikę. AGM FoxBat-8 zapewnia wystarczające i trwałe rozwiązanie dla długotrwałych sesji obserwacyjnych i obserwacji dalekiego zasięgu. Ten noktowizor jest idealnym wyborem do ochrony granic, obserwacji obserwacja obwodu, przechwytywanie narkotyków, zbieranie danych wywiadowczych, i użytku rekreacyjnego. Operatorzy doświadczą zalet krystalicznie czystego obrazu w połączeniu z profesjonalną, szybką optyką z powłoką wielopowłokową. Kamera AGM FoxBat-8 ma opcję montażu na statywie, aby zapewnić ulgę od zmęczenia. zmęczenia. FoxBat-8 to wysokiej jakości noktowizor z powiększeniem, zbudowany wokół wysokowydajnego wzmacniacza obrazu Gen 2+ lub Gen 3. tubusu. Funkcja wyłączania przy silnym oświetleniu zapewnia, że wysokiej jakości jest chroniona przed nadmiernym naświetleniem. Urządzenie FoxBat-8 jest zasilany dwiema bateriami AA, a jego typowy czas pracy na jednej baterii czas pracy na jednym ładowaniu baterii wynosi do 40 godzin ciągłego użytkowania.
| Numer części modelu | NW1 Gen 2+ (część #13F8P822154211) NL1 HR Gen 2+ (część #13F8P822153211HR) |
| Tuba wzmacniacza obrazu | NW1 Gen 2+ Biały fosfor NL1 High Resolution Gen 2+ Green Phosphor |
| Rozdzielczość | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Powiększenie | 8x |
| System obiektywu | 216 mm; F/1.8 |
| FOV | 4.5° |
| Zakres ostrości | 10 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Wskaźniki LED | - Niski poziom baterii. - Warunki nadmiernego oświetlenia |
| Automatyczna regulacja jasności | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Odłączany oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu |
| Typ baterii | Dwie baterie 1.5V AA lub 1 litowa (BA-5567/U) |
| Żywotność baterii (praca) | Do 40 godzin |
| Zakres temperatur pracy | - - 40°C do +50°C (- -50°C).40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Waga | 1.76 kg (3.9 lb) |
| Wymiary całkowite | 215 × 155 × 146 mm mm (8.5 × 6.1 × 5.7 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















