AGM PVS-14
Monokular noktowizyjny AGM PVS-14 to wytrzymałe, lekkie,
wielofunkcyjne urządzenie noktowizyjne dostosowane przez profesjonalistów AGM
dla rynku elektroniki użytkowej i codziennego użytku dla najbardziej
śmiałych planów outdoorowych....
Kod produktu: 7531 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Monokular noktowizyjny AGM PVS-14 to wytrzymałe, lekkie, wielofunkcyjne urządzenie noktowizyjne dostosowane przez profesjonalistów AGM dla rynku elektroniki użytkowej i codziennego użytku dla najbardziej śmiałych planów outdoorowych. Ten monokular jest używany na całym świecie w niektórych najbardziej wymagających środowiskach. Czołowi speleolodzy są używają ich jako niezawodnego narzędzia podczas swoich podziemnych wypraw. Entuzjaści przyrody w najtrudniejszych warunkach dżungli w poszukiwaniu rzadkich gatunków. w poszukiwaniu rzadkich gatunków. AGM PVS-14 może być być używany jako urządzenie ręczne lub zamontowane na dołączonej uprzęży na głowę uprzęży, innymi słowy do rozstawiania namiotu, zbierania drewna na ognisko, nocne wędkowanie lub po prostu podziwianie gwiazd staje się bardziej wygodniejsze niż kiedyś. Monokular PVS-14 jest w pełni funkcjonalnym urządzeniem. Waży mniej niż 12,4 uncji / 350 gramów. Urządzenie posiada ręczną regulację wzmocnienia ręczne sterowanie wzmocnieniem, funkcję automatycznego wyłączania jasnego światła i wbudowany iluminator podczerwieni (IR). oświetlacz podczerwieni (IR). Funkcja wyłączania jasnego światła zapewnia że wewnętrzna elektronika jest chroniona. AGM’s PVS-14 zawiera szereg szereg opcjonalnych akcesoriów, które wspierają najodważniejsze plany i najśmielsze plany i przygodowy sposób myślenia.
| Image Intensifier Tube | Gen 2+, NL1, Level 1, Green Phosphor (część #11P14122483011) Gen 2+, NL2, poziom 2, zielony fosfor (część #11P14122483021) Gen 2+, NW1, poziom 1, biały fosfor (część #11P14122464011) Gen 2+, AP, zielony fosfor (część #11P14122453011A) Gen 2+, APW, biały fosfor (część #11P14122454011A) |
| Rozdzielczość | NL1 - 61-64 lp/mm NL2 - 60-62 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm AP - 64 lp/mm APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1400-1600 NL2 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 AP - 1800 APW - 1800 |
| Powiększenie | 1x (3x i 5x opcjonalnie) |
| System obiektywu | 27mm; F/1.2 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dpt |
| Wskaźniki LED | Słaba bateria; IR Wł; Nadmierne warunki oświetleniowe |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Automatyczne wyłączanie systemu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie systemuSystem wyłączania | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna bateria alkaliczna AA 1.5V bateria alkaliczna |
| Żywotność baterii (praca) | Do 40 godzin w temperaturze 20°C |
| Zakres temperatur pracy | -51° C do +49° C (-60° F do 120° F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -51° C do +85° C (-60° F do 185° F) |
| Waga | 0.35 kg (12.4 oz) |
| Wymiary | 114 × 63 × 69 mm (4,5 × 2,5 × 2,7 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















