AGM PVS-14E
W 2024 r. firma AGM Global Vision rozszerza swoje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, aktualizując wypróbowany i sprawdzony system noktowizyjny PVS-14.
system. AGM’s New PVS-14E to ulepszona wersja, która oferuje subtelne, ale...
Kod produktu: 8414 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
W 2024 r. firma AGM Global Vision rozszerza swoje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, aktualizując wypróbowany i sprawdzony system noktowizyjny PVS-14. system. AGM’s New PVS-14E to ulepszona wersja, która oferuje subtelne, ale kluczowe ulepszenia w zakresie elastyczności systemu baterii i ogólnej wagi. wagi. Monokular noktowizyjny AGM PVS-14E to wytrzymałe, lekkie i wielofunkcyjne urządzenie noktowizyjne, które może być używane w najbardziej wymagających środowiskach. najbardziej wymagających środowiskach. PVS-14E może być używany jako urządzenie ręczne, zamontowane na dołączonej uprzęży. Wyposażony w zaawansowany system automatycznego wyłączania, PVS-14E oszczędza energię i zwiększa wygodę, wyłączając się i włączając ponownie automatycznie po odchyleniu urządzenia na bok i ponownym ustawieniu w pozycji roboczej. PVS-14E jest wyposażony w bardziej kompaktowy obiektyw i okular, dzięki czemu całkowita waga urządzenia wynosi zaledwie 290 gramów (10,2 uncji). Urządzenie posiada elastyczny system zasilania, dzięki czemu jest kompatybilne z bateriami AA i CR123. nieprzerwaną pracę, nie ograniczając użytkownika do jednej baterii. Urządzenie jest również wyposażone w elektroniczny system przełączania polaryzacji, co oznacza, że nie musisz się martwić o instalację baterii w określonej orientacji. Wystarczy umieścić baterię w komorze i’gotowe! gotowy do pracy! Urządzenie posiada ręczną kontrolę wzmocnienia, funkcję automatycznego wyłączania jasnego światła oraz wbudowany promiennik podczerwieni (IR). Jasne światło zapewnia ochronę wysokiej jakości lampy fotokatodowej. Gdy poziom światła spadnie poniżej progu, urządzenie włączy się automatycznie. włączy się automatycznie. Ze względu na zaangażowanie i zaufanie AGM Global Vision do jakości produktów, PVS-14E jest objęty 3-letnią gwarancją.
| Image Intensifier Tube | 11PE412104133111 - Gen 2+ HP Auto-Gated, Green Phosphor 11PE4121041173111 - Gen 2+ HP+ z automatyczną bramką, zielony fosfor 11PE412104134111 - Gen 2+ HPW z automatyczną bramką, biały fosfor 11PE4121041174111 - Gen 2+ HPW+ z automatycznym bramkowaniem, biały |
| Rozdzielczość | HP - 64 lp/mm HP+ - 68 lp/mm HPW - 64 lp/mm HPW+ - 68 lp/mm |
| FOM | HP - 2000 HP+ - 2100 HPW - 2000 HPW+ - 2100 |
| Powiększenie | 1x (3x i 5x opcjonalnie) |
| System obiektywu | 26 mm; F/1.2 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0,25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dioptrii |
| Wskaźniki LED (w polu widzenia) | - Niski poziom baterii - Włączona podczerwień - Warunki nadmiernego oświetlenia |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna alkaliczna AA lub jedna litowa AA L91 lub jedna litowa CR123 lub jeden akumulator AA lub akumulator RCR123 do 3,7 V |
| Żywotność baterii (praca) | Do 40 godzin w temperaturze 20°C |
| Zakres temperatur pracy | -51° C do +49° C (-60° F do 120° F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -51° C do +85° C (-60°F do 185°F) |
| Waga | 290 g (10.2 oz) |
| Wymiary (bez osłony obiektywu i muszli ocznej) | 108 × 63 × 69 mm (4,25 × 2,5 × 2,7 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















