AGM PVS-14L Lightweight
AGM Global Vision rozszerza swoje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, aktualizując sprawdzony system noktowizyjny PVS-14.
system. AGM’s New PVS-14L jest lżejszą i zmniejszoną wersją tego urządzenia.
Monokular noktowizyjny AGM...
Kod produktu: 8335 EAN: 11PL41284153011 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM Global Vision rozszerza swoje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, aktualizując sprawdzony system noktowizyjny PVS-14. system. AGM’s New PVS-14L jest lżejszą i zmniejszoną wersją tego urządzenia. Monokular noktowizyjny AGM PVS-14L to wytrzymałe, lekkie i wielofunkcyjne urządzenie noktowizyjne, które może być używane w najbardziej wymagających środowiskach. najbardziej wymagających środowiskach. PVS-14L może być używany jako urządzenie ręczne, zamontowane na dołączonej uprzęży na głowę lub przymocowany do różnych innych uchwytów. PVS-14L jest wyposażony w bardziej kompaktowy obiektyw i okular, dzięki czemu całkowita waga i wymiary urządzenia są mniejsze. Urządzenie posiada ręczną regulację wzmocnienia, funkcję automatycznego wyłączania jasnego światła oraz wbudowany promiennik podczerwieni (IR). Funkcja wyłączania zapewnia ochronę wysokiej jakości lampy fotokatodowej. Gdy poziom światła powróci poniżej progu, urządzenie włączy się automatycznie. Ze względu na zaangażowanie AGM Global Vision i zaufanie do jakości produktu, PVS-14L jest objęty 3-letnią gwarancją.
| Tuba wzmacniacza obrazu | Gen 2+ NL1, poziom 1, zielony fosfor (część #11PL41284153011) Gen 2+ NW1, poziom 1, biały fosfor (część #11PL41284154011) Gen 2+, APW, biały fosfor (część #11PL41284124111) |
| Rozdzielczość | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 APW - 1800 |
| Powiększenie | 1x |
| System obiektywu | 26 mm; F/1.2 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dioptrii |
| Wskaźniki LED (w polu widzenia) | - Niski poziom baterii - Włączona podczerwień - Warunki nadmiernego oświetlenia |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Odcięcie jasnego światła.Tak | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna bateria alkaliczna AA |
| Żywotność baterii (praca) | Do 40 godzin w 20°C |
| Temperatura pracy | -51°C |
| Zakres temperatur pracy Zakres | -51° C do +49° C (-60° F do 120° F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -51° C do +85° C (-60°F do 185°F) |
| Waga | 290 g (10.2 oz) |
| Wymiary (bez osłony obiektywu i muszli ocznej) | 108 × 63 × 69 mm (4,25 × 2,5 × 2,7 cala) |
| W zestawie | Monokular noktowizyjny, muszla oczna, Filtr światła dziennego, ściereczka do obiektywu, okienko Okno, osłona przeciwodblaskowa, głowica J-Arm adapter mocowania, instrukcja obsługi, bateria, Twardy futerał |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















