AGM PVS14-51
Monokular noktowizyjny AGM PVS14-51 to wytrzymałe, lekkie i wielofunkcyjne urządzenie noktowizyjne. Ten monokular jest używany na całym świecie w najbardziej wymagających środowiskach. PVS-14 może być używany jako urządzenie ręczne...
Kod produktu: 8021 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Monokular noktowizyjny AGM PVS14-51 to wytrzymałe, lekkie i wielofunkcyjne urządzenie noktowizyjne. Ten monokular jest używany na całym świecie w najbardziej wymagających środowiskach. PVS-14 może być używany jako urządzenie ręczne lub zamontowane na dołączonej uprzęży. PVS14-51 ma rozszerzone pole widzenia. Jego 51° FOV overs duży zakres widzenia, bez konieczności zmiany pozycji urządzenia przez operatora. Monokular PVS14-51 jest w pełni funkcjonalnym Urządzenie waży mniej niż 10,6 uncji/300 gramów. Urządzenie posiada ręczną regulację wzmocnienia, funkcję automatycznego wyłączania jasnego światła oraz wbudowany promiennik podczerwieni (IR). Funkcja wyłączania jasnego światła zapewnia ochronę wysokiej jakości lampy fotokatodowej. AGM’s PVS14-51 zawiera szereg opcjonalnych akcesoriów do obsługi praktycznie każdej operacji.
| Lampa wzmacniacza obrazu | Gen 2+ NL1, Level 1, Green Phosphor Gen 2+ NW1, poziom 1, biały fosfor Gen 2+ AP, zielony fosfor Gen 2+ APW, biały fosfor |
| Rozdzielczość | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ AP - 64 lp/mm Gen 2+ APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1350-1450 NW1 - 1350-1450 AP - 1800 APW - 1800 |
| Powiększenie | 1x |
| System obiektywu | 19 mm; F/1.26 |
| FOV | 51° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dioptrii |
| Wskaźniki LED (w FOV) | - Niski poziom baterii - Włączona podczerwień - Warunki nadmiernego oświetlenia |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna bateria alkaliczna AA 1.5V bateria alkaliczna |
| Żywotność baterii (praca) | Do 50 godzin przy 20°C |
| Temperatura pracy | -51°C |
| Zakres temperatur pracy Zakres | -51° C do +49° C (-60° F do 120° F) |
| Temperatura przechowywania Zakres | -51° C do +85° C (-60° F do 185° F) |
| Waga | 300 g (10.6 oz) |
| Wymiary (bez osłony obiektywu i muszli ocznej) | 102 × 63 × 69 mm (4,0 × 2,5 × 2,7 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















