AGM Wolf-14
Wolf-14 to zaawansowany technologicznie, wytrzymały i wszechstronny monokular noktowizyjny
który zapewnia doskonałą wydajność w rozsądnej cenie.
Wyposażony w zaawansowane technologicznie funkcje, Wolf-14 jest równie odpowiedni...
Kod produktu: 8177 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wolf-14 to zaawansowany technologicznie, wytrzymały i wszechstronny monokular noktowizyjny który zapewnia doskonałą wydajność w rozsądnej cenie. Wyposażony w zaawansowane technologicznie funkcje, Wolf-14 jest równie odpowiedni dla dla profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem, jak i do polowań i rekreacji. Wolf-14 może być trzymany w ręku lub zamontowany na nakryciu głowy. A Specjalistyczne mocowanie umożliwia montaż przed kamerą lub aparatem. kamerą lub aparatem, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografii nocnej. Dzięki różnych kompatybilnych obiektywów, nocny podgląd dalekiego zasięgu jest dostępny w kilka sekund. Wolf-14 posiada układ wyłączania jasnego światła i wbudowany reflektor podczerwieni typu spot/flood. Wolf-14 może być być wyposażony w wysokowydajne lampy wzmacniacza obrazu Gen 2 z zielonym lub białym luminoforem.
| Numer części modelu | NW1 (część #11W14122154011) NL1 HR (część #11W14122153011HR) |
| Tuba wzmacniacza obrazu | NW1 Gen 2+ Biały fosfor NL1 High Resolution Gen 2+ Green Phosphor |
| Rozdzielczość | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Czułość świetlna fotokatody μA/lm | NL1 HR - 550-750 |
| Czułość promieniowania @ 830 nm mA/W | NL1 HR - 50-53 |
| Wzmocnienie świetlne (jednostki rel.) jednostki) | NL1 HR - 25000-33000 |
| Powiększenie | 1x |
| System soczewek | 25 mm; F/1.2 |
| FOV | 42° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Bright Light Cut-Wyłączone | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna CR123A (3V) |
| Żywotność baterii (podczas pracy) | Do 40 godzin przy 20°C |
| Zakres temperatur pracy | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Klasa środowiskowa | IP65 |
| Waga | 292 g (0.5 lb) |
| Wymiary całkowite | 115 × 69 × 74 mm (4.5 × 2.7 × 2.9 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















