AGM Rattler V2 35-384
UCHWYT ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym uchwytem weaver)
Wzięliśmy nasz najlepiej sprzedający się celownik termowizyjny i ulepszyliśmy go! - Przedstawiamy AGM RattlerV2 35-384
NOWY Rattler V2...
Kod produktu: 8238 EAN: 314204550205R331 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
UCHWYT ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym uchwytem weaver) Wzięliśmy nasz najlepiej sprzedający się celownik termowizyjny i ulepszyliśmy go! - Przedstawiamy AGM RattlerV2 35-384 NOWY Rattler V2 jest jednym z najbardziej oczekiwanych produktów. Ulepszenie tego, co już jest uważane za najlepiej sprzedającą się termicznych w Stanach Zjednoczonych, RattlerV2 wprowadza wiele najbardziej poszukiwanych ulepszeń konstrukcyjnych do jednej eleganckiej obudowie. Ulepszenia te obejmują między innymi: znacznie wydłużoną żywotność baterii oferowaną przez opatentowany przez producenta wyjmowany i ładowalny system baterii, który zapewni użytkownikom do 11 godzin na jednym ładowaniu (2 w zestawie), rozszerzony wbudowany asortyment siatek asortyment, rozszerzone ustawienia jasności i kontrastu, nagrywanie aktywowane strzałem z dźwiękiem i nowy 12-mikronowy czujnik termiczny, który ma najwyższą czułość znamionową (poniżej 20 mK) na rynku. Dla rodziny produktów, która już wcześniej szczyciła się jedną z najlepszych propozycji wartości na rynku, nowy na rynku, nowe kamery RattlerV2’s tylko zwiększą tę reputację. RattlerV2 25-384 z obiektywem germanowym 25 mm i RattlerV2 35-384 z obiektywem 35 mm są doskonałym dodatkiem do arsenału każdego myśliwego. Wyposażone w czujnik termiczny o rozdzielczości 384x288, urządzenia te mają 2-krotne lub 3-krotne powiększenie i zasięg wykrywania 1200 lub 1800 jardów, odpowiednio. To niskie powiększenie bazowe pozwala na szerokie pole widzenia, które preferuje wielu łowców świń, ponieważ pozwala im widzieć i śledzić wiele zwierząt jednocześnie. wielu zwierząt w grupie jednocześnie. Przegląd termowizyjnych lunet celowniczych AGM Rattler V2 Porównanie produktów: Rattler V2 ‹ Poprzedni Następny ›
| Detektor | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 384 × 288 |
| NETD | Niższa niż 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| System obiektywu | 35 mm; F/1.0 |
| Powiększenie | 3× - 24× |
| Pole widzenia | 7.5° × 5.6° |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Zakres ostrości | 2 m do nieskończoności |
| Żrenica wyjściowa | 6 mm |
| Odciążenie oka | 45 mm |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1800 m/yd |
| Wyświetlacz | 0.39 cali, OLED, 1024×768 |
| Palety | Czarna gorąca, Biała gorąca, Czerwona gorąca, Fusion |
| Korekcja płaskiego pola | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Tryb sceny | Zimny, Ciepły |
| Regulacja celownika | Cyfrowo sterowana |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak |
| Rejestracja obrazu | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (16 GB) |
| PIP | Tak |
| Defective Pixel Correction | Tak |
| WiFi Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Pomiar odległości | Tak (Stadiametryczny) |
| Rejestracja aktywowana strzałem (SAR) | Tak |
| Typ baterii | Wymienna i ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Żywotność baterii (Praca, 20°C) | Do 11 godzin (25°C, z wyłączonym hotspotem) |
| Zewnętrzny zasilacz | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Waga (bez montażu i baterii) | 0.51 kg (1.13 lb) |
| Wymiary (bez montażu) | 221 × 68 × 67 mm (8.7 × 276 × 2.6 in) |
| Opakowanie zawiera | Luneta termowizyjna, montaż, Dwa akumulatory, ładowarka, kabel USB, Ściereczka do obiektywu, instrukcja obsługi, futerał |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















