AGM Rattler V3 LRF 35-384
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym montażem weaver)
Chociaż wydaje się, że zaledwie wczoraj słynna rodzina lunet termowizyjnych AGM Rattler została ulepszona wraz z wprowadzeniem...
Kod produktu: 8437 EAN: RATT35-384-V3 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym montażem weaver) Chociaż wydaje się, że zaledwie wczoraj słynna rodzina lunet termowizyjnych AGM Rattler została ulepszona wraz z wprowadzeniem RattlerV2’ s, NOWY RattlerV3 LRF świadczy o tym, że ewolucja nigdy się nie zatrzymuje. RattlerV3 LRF 35-384 łączy w sobie 35-milimetrowy obiektyw germanowy z wiodącym w branży czujnikiem termicznym sub-15mK i nowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości 1920x1080, co w połączeniu daje najlepszy obraz termiczny o rozdzielczości 384. Te parametry techniczne współpracują ze sobą, aby zapewnić zasięg wykrywania 1,5 mili. RattlerV3 LRF wprowadza również do kompaktowej serii Rattler nową, niewyobrażalną dotąd technologię LRF w obiektywie. W pełni zintegrowany dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m jest połączony z nowym wbudowanym kalkulatorem balistycznym. RattlerV3 LRF 35-384 ma podstawowe powiększenie 3,5x, co czyni go optymalną opcją dla myśliwych polujących na drapieżniki w rozległym terenie, który zachęca do starć na dłuższych dystansach. Jest to również pierwszy Rattler w historii, który jest wyposażony w NUC bez migawki i nowy, potężny algorytm obrazowania Image Boost 2.0 firmy AGM. Duże, solidne przyciski zostały zaprojektowane tak, aby pomóc palcom w rękawiczkach w mroźną zimę, a wyjmowany akumulator NE-4400 oferuje jeden z najbardziej wytrzymałych i łatwych w instalacji systemów akumulatorowych na rynku. Pakiet oprogramowania układowego pozwala użytkownikom na niesamowity poziom personalizacji: wbudowana skala nachylenia, 10 ustawień jasności i kontrastu, ciepłe i zimne tryby oglądania, wiele palet kolorów, obraz w obrazie, obliczenia balistyczne, wbudowane nagrywanie wideo z dźwiękiem, hotspot WiFi, wiele profili zerowania, nagrywanie wideo aktywowane strzałem, naprawa uszkodzonych pikseli, lokalizator hotspotów i wiele trybów wyszukiwania zasięgu lasera. AGM Rattler V3 Pierwsze wrażenia & Unboxing AGM Rattler V3 LRF 50 640 Recenzja ‹ Poprzedni Następny ›
| Czujnik obrazu | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 384×288 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| NETD | Niższa niż 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| System soczewek | 35 mm; F/1.0 |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 2480 m (2710 yd) |
| Powiększenie | 3.5x - 28x |
| Pole widzenia (H × V) | 7,5° × 4,5° (13,2 × 7.9 @ 100 m) |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter Adjustment | -4 D do 3 D |
| Minimum Focusing Distance | 10 m |
| Display | 1920×1080, 0.49 cali, OLED |
| Picture-in-Picture (PiP) | Yes |
| Hot Tracking | Yes |
| Palettes | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Regulacja jasności | Tak |
| Regulacja tonów | Cold, Warm |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Tak |
| Technologia bez migawki | Tak |
| Korekcja płaskiego pola (FFC) | Pół-aut, Ręczna |
| Korekcja wadliwych pikseli (DPC) | Tak |
| Pomiar odległości | Wbudowany dalmierz laserowy (od 10 m do 1000 m, dokładność ±1 m) |
| Obliczenia balistyczne | Tak |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Profile zerowania | 5 |
| Zerowanie zamrożone | Tak |
| Hotspot WiFi | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Nagrywanie wideo Nagrywanie wideo | Tak (1920 × 1080) |
| Rejestrowanie obrazu | Tak (1920 × 1080) |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie zdjęć-Tak | |
| Pamięć masowa | Wbudowana pamięć EMMC (64 GB) |
| Lokalny album | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Typ akumulatora | Wymienny i ładowalny akumulator litowo-jonowy NE-4400 |
| Tryb czuwania | Tak |
| Rodzaj akumulatorajonowy NE-4400 | |
| Żywotność baterii (praca) | ≥7h (25°C, z wyłączonym hotspotem) |
| Zewnętrzny zasilacz | 5V DC/2 A |
| Temperatura pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wymiary | 229 × 66 × 67 mm (9.0 × 2.6 × 2.6 in) |
| Waga (bez baterii) | 0.68 kg (1.5 lb) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















