AGM Adder V2 35-384
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 to kolejny krok w procesie ewolucji linii termowizyjnych lunet celowniczych AGM. Oparty na zawsze popularnym oryginale
30 mm AGM, Adders, V2’s poprawi się w stosunku do swojego poprzednika...
Kod produktu: 8347 EAN: ADDE35-384-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 to kolejny krok w procesie ewolucji linii termowizyjnych lunet celowniczych AGM. Oparty na zawsze popularnym oryginale 30 mm AGM, Adders, V2’s poprawi się w stosunku do swojego poprzednika na wiele sposobów, z których wiele pochodzi bezpośrednio od naszych lojalnych klientów. Nowy AdderV2 35-384 to doładowana wersja sprawdzonego oryginalnego modelu Adder 35-384. Nie tylko oferuje niesamowitą modernizację czujnika z sub-35mk do sub-15mk, ale także wykorzystuje pierwszy system nuc bez migawki AGM’. Wraz z nowym czujnikiem termicznym, nowy mikro wyświetlacz również został ulepszony. Oryginalny Adder 35-384 zawierał wyświetlacz 1024x768, który został teraz znacznie ulepszony z nowym wyświetlaczem 2560x2560, oferując myśliwym pierwsze spojrzenie na pierwszy w historii półokrągły wyświetlacz AGM. Zwiększono również podstawowe powiększenie z oryginalnego modelu (2,5x) do bardziej solidnego 4X. Oznacza to, że nieco węższe pole widzenia zostało zamienione na ostrzejszy obraz przy dużym powiększeniu. obraz przy dużym powiększeniu. Podczas gdy użytkownicy oryginalnego modelu Adder 35-384 musieli dwukrotnie zmniejszyć rozdzielczość o połowę, zanim osiągnęli 10-krotne powiększenie. 10x, nowy V2 pozwoli na osiągnięcie 16x zanim zrobią to samo. Zazwyczaj znacznie lepszy obraz zapewniany przez zmodernizowany czujnik termiczny i wyświetlacze czujnik termiczny i wyświetlacze, to tylko zarysowuje powierzchnię wszystkich nowych ulepszeń, które oferuje V2. Należą do nich: nowy czerwony & zielony monochromatyczne palety kolorów, 64 GB pojemności pamięci wewnętrznej, odporność na odrzut 1000 g, czujnik pochylenia wyświetlacza, albumy multimedialne, które można przeglądać na urządzeniu (nie tylko na telefonie), wewnętrzny 9-godzinny akumulator, pojedynczy wymienny akumulator 18650, zimny i ciepły odcień tryby wyświetlania i wiele więcej. I podobnie jak oryginalne lunety z serii Adder. AGM – Wizja bez ograniczeń. Odwiedź naszą sekcję "Jak to zrobić", aby dowiedzieć się, jak wyzerować AGM Adder V2 i skonfigurować kalkulator balistyczny.
| Czujnik obrazu | VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Rozdzielczość | 384 × 288 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Odstęp między pikselami | 12 μm |
| Pasmo odpowiedzi | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Niższe niż 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Długość ogniskowej | 35 mm, F1.0 |
| Tryb ostrości | Pierścień ostrości |
| Zasięg detekcji | 1800 m |
| Min. Odległość ogniskowania | 3 m |
| Powiększenie | 4×- 24× Obsługa 0,5× wartości kroku ciągłego powiększania |
| Pole widzenia (H × V), stopnie / m @100m | 7,5° × 5,7°/13,1 m × 10,0 m |
| Wyświetlacz | 2560x2560, 1.03 cala OLED |
| Tryb FFC (Flat Field Correction) | Pół-automatyczny, Ręczny |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Zielony monochromatyczny |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter (Range) | -4D do 4D |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Tone Adjustment | Cold, Ciepły |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Tak |
| Shutterless | Tak |
| Record Video | On-board Video Recording |
| Rejestrowanie wideo | naNagrywanie wideo |
| Rejestrowanie migawki | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie aktywacjiaktywacji | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (64 GB) |
| PIP | Tak |
| Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Pomiar odległości | Nie |
| Profile zerowania | 5 |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Freeze Zeroing | Yes |
| Standby Mode | Yes |
| Ballistic Calculation | No |
| Local Album | Yes |
| Battery Type | Two rechargeable Lithium batteries (internal), jedna wymienna i ładowalna bateria 18650 (zewnętrzna) |
| Czas pracy baterii | 9 godzin ciągłej pracy (@25°C) |
| Zasilacz typu C | 5 V DC/2 A interfejs typu C, obsługuje QC3.0 (* Tylko wbudowana bateria będzie ładowana za pomocą kabla typu C. Do ładowania zewnętrznego akumulatora należy użyć ładowarki.) |
| Montaż | Standardowy 30 mm |
| Wymiary | 420 × 88 × 74 mm (16,5 × 3,4 × 2.9 cali) |
| Waga | 0,8 kg (1,76 lb) |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















