AGM Clarion 640
NOWA luneta termowizyjna Clarion o podwójnym powiększeniu bazowym jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie lunet termowizyjnych na świecie. Nowe lunety Clarion zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby rozwiązać jeden z...
Kod produktu: 8234 EAN: CLAR35-640 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
NOWA luneta termowizyjna Clarion o podwójnym powiększeniu bazowym jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie lunet termowizyjnych na świecie. Nowe lunety Clarion zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby rozwiązać jeden z największych problemów, z jakimi boryka się wielu nocnych myśliwych, a mianowicie wybór konfiguracji rozmiaru obiektywu/czujnika, która zapewni podstawowe powiększenie optyczne i pole widzenia dla głównego zastosowania każdego myśliwego. Clarion rozwiązuje ten problem dzięki zastosowaniu systemu optycznego z dwoma obiektywami, który ma możliwość mechanicznego przełączania między obiektywem 25 mm a obiektywem 50 mm. Funkcja ta zmienia podstawowe powiększenie i pole widzenia bez pogorszenia rozdzielczości obrazu! Dzięki Clarion 384, nocni myśliwi mogą teraz korzystać z zalet obiektywu 25 mm z podstawowym powiększeniem 2x i szerszym polem widzenia (10,5° × 7,9° lub 53 stopy @ 100 jardów), a następnie szybko przełączyć się na obiektyw 50 mm z podstawowym powiększeniem 4,5x i węższym polem widzenia (5,3° × 4,0° lub 27 stóp @ 100 jardów), aby naprawdę upewnić się, że pozytywna identyfikacja i umieszczenie strzału są na miejscu! Ta dwubazowa elastyczność powiększenia jest nową ewolucją w elektrooptyce i zapewni myśliwym wszechstronność w optymalizacji optyki pod kątem konkretnej geografii i zwierząt, na które polują, niezależnie od tego, czy są to świnie na wschodnich polach, czy kojoty na zachodnich pustyniach! Ta nowa konstrukcja jest również połączona z najbardziej czułym czujnikiem termicznym w swojej klasie, osiągając temperaturę poniżej 20 milikelwinów. Chociaż Clarion wykorzystuje nowy, zaawansowany system optyczny, nie poszedł na skróty z żadnym z elementów konstrukcyjnych, których myśliwi oczekują od marki AGM, w tym: wysokiej jakości 12-mikronowy czujnik termiczny 384x288, wymienny akumulator, do 8 godzin ciągłej pracy na baterii.5 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu (2 baterie w zestawie), 10 wewnętrznych opcji siatki celowniczej, 5 różnych konfigurowalnych profili zerowania, 10 różnych ustawień jasności i kontrastu, możliwość korzystania z hotspotu Wi-Fi, wbudowane nagrywanie z dźwiękiem i przechwytywanie obrazu, kompatybilność z aplikacją AGM Connect, 4 różne kolory siatki celowniczej, 4 palety kolorów, 5 ustawień ostrości obrazu i wysokiej jakości mocowanie American Defense, które dobrze współpracuje zarówno z platformami strzeleckimi AR, jak i bolt-action. Termowizyjna luneta celownicza AGM Clarion Dual Base Mag Porównanie produktów: AGM Clarion 384 vs 640 ‹ Poprzedni Następny › Aby uzyskać dodatkowe filmy z pełnym opisem menu i przewodnikiem konfiguracji, odwiedź naszą sekcję filmów instruktażowych.
| Detektor | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 640 × 512 |
| NETD | Niższa niż 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| System obiektywu | 35 mm; F0.9 / 60 mm; F1.1 |
| Powiększenie | 2× - 16× / 3× - 24× |
| Pole widzenia | 12.5° × 10.0° / 7.3° × 5.9° |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Zakres ostrości | 7 m do nieskończoności / 10 m do nieskończoności |
| Żrenica wyjściowa | 6 mm |
| Odciążenie oka | 45 mm |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1800 m/yd / 3000 m/yd |
| Wyświetlacz | 0.39 cali, OLED, 1024×768 |
| Palety | Czarny gorący, Biały gorący, Czerwony gorący, Fusion |
| Korekcja płaskiego pola | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Tryb sceny | Zimny, Ciepły |
| Regulacja jasności | Kontrolowana cyfrowo |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak/Tak |
| Rejestracja obrazu | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowana w EMMCw EMMC (16 GB) |
| PIP | Tak |
| Defective Pixel Correction | Tak |
| WiFi Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Pomiar odległości | Tak (stadiametryczny) |
| Rejestracja aktywowana strzałem (SAR) | Tak |
| Typ baterii | Wymienna i ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Czas pracy baterii (działanie, 20°C) | ≥ 8.5 h (25°C, hotspot wyłączony) |
| Zewnętrzny zasilacz | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0,4 ms |
| Waga (bez mocowania i baterii) | 0,84 kg (1. |
| Wymiary (bez montażu) | 254 × 80 × 68 mm (10,0 × 3,1 × 2,7 cala) |
| Opakowanie zawiera | Luneta termowizyjna, montaż, Dwa akumulatory, ładowarka, kabel USB, Ściereczka do obiektywu, instrukcja obsługi, futerał |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















