AGM Adder V2 LRF 35-384
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF to kolejny krok w procesie ewolucji linii termowizyjnych lunet celowniczych AGM. Oparte na zawsze popularnych, oryginalnych
30 mm AGM, Adders, V2’s ulepszy swojego poprzednika na wiele...
Kod produktu: 8348 EAN: ADDE35-384-L2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF to kolejny krok w procesie ewolucji linii termowizyjnych lunet celowniczych AGM. Oparte na zawsze popularnych, oryginalnych 30 mm AGM, Adders, V2’s ulepszy swojego poprzednika na wiele sposobów, z których wiele pochodzi bezpośrednio od naszych lojalnych klientów. Głównym celem nowej lunety AdderV2 LRF 35-384 była asymilacja funkcji, którą wielu weteranów elektrooptyki uważa za konieczność, którą jest w pełni zintegrowany dalmierz laserowy o zasięgu 1000yd. I chociaż większość urządzeń z rodziny AdderV2 będzie wyposażona w zintegrowany LRF i kalkulatorem balistycznym, AdderV2 35-384 będzie wyposażony w największe podstawowe powiększenie z całej gamy. Przy 4-krotnym powiększeniu, 35-384 będzie świetną opcją dla myśliwych i strzelców, którzy są zadowoleni z polowania z nieco węższym polem widzenia, wiedząc, że nie poświęcili żadnej rozdzielczości poprzez zoom cyfrowy, aby to osiągnąć. Z zakresem powiększenia 4-24X, AdderV2 35-384 będzie idealny dla tych, którzy już posiadają karabiny myśliwskie wyposażone w zawsze popularne dzienne lunety celownicze 4-16X lub 4-20X. Chociaż nowy wewnętrzny moduł LRF jest jednym z głównych ulepszeń w nowych AdderV2, to z pewnością nie jedynym. Aby nie być gorszym, nowy czujnik 384/12 mikronów ma wiodącą w branży czułość poniżej 15mk. I nie tylko sparowaliśmy ten nowy czujnik ze zwykłym wyświetlaczem 1024, połączyliśmy go z nowym, skomplikowanym mikro wyświetlaczem o rozdzielczości 2560x2560 i nowym bezmigawkowym nuc. Ten wyświetlacz nie tylko zapewnia użytkownikom niezrównaną jakość obrazu, ale także nowy półokrągły wewnętrzny interfejs użytkownika. Ten nowy interfejs nadal będzie wygodnie zapewniał strzelcom najważniejsze informacje, takie jak żywotność baterii, poziom powiększenia, zasięg, czas i odczyt pionowej/poziomej skali nachylenia. To urządzenie pozwala również użytkownikom na przełączanie się z pełnego kroku zoomu na 0,5-krotną regulację zoomu, dzięki czemu nie ma zmarnowanych sekcji zakresu powiększenia. zakres. Inne ulepszenia obejmują: nowe czerwone i zielone monochromatyczne palety kolorów, 64 GB wewnętrznej pojemności pamięci, odporność na odrzut 1000 g, w pełni zintegrowany kalkulator balistyczny w pełni zintegrowany kalkulator balistyczny, aktywacja skali wysokości, albumy multimedialne, które można przeglądać na urządzeniu (nie tylko na telefonie), wewnętrzna bateria o pojemności 9-godzinny akumulator, zimne i ciepłe tryby wyświetlania i wiele więcej. AGM – Wizja bez ograniczeń. Przedstawiamy AGM Adder V2: Precyzja na nowo zdefiniowana Porównanie produktów: AdderV2 LRF Linia lunet termowizyjnych AdderV2 otrzymała aktualizację oprogramowania sprzętowego! ‹ Poprzedni Następny › Odwiedź naszą sekcję "Jak to zrobić", aby dowiedzieć się, jak wyzerować AGM Adder V2 i skonfigurować kalkulator balistyczny.
| Czujnik obrazu | VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Rozdzielczość | 384 × 288 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Odstęp między pikselami | 12 μm |
| Pasmo odpowiedzi | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Niższe niż 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Długość ogniskowej | 35 mm, F1.0 |
| Tryb ostrości | Pierścień ostrości |
| Zasięg detekcji | 1800 m |
| Min. Odległość ogniskowania | 3 m |
| Powiększenie | 4× - 24× Wsparcie 0.5× wartości kroku ciągłego powiększania |
| Pole widzenia (H × V), stopnie / m @100m | 7.5° × 5.7°/13.1 m × 10.0 m |
| Wyświetlacz | 2560x2560, 1.03 cala OLED |
| Tryb FFC (Flat Field Correction) | Pół-automatyczny, Ręczny |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Zielony monochromatyczny |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter (Range) | -4D do 4D |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Tone Adjustment | Cold, Ciepły |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Tak |
| Shutterless | Tak |
| Record Video | On-board Video Recording |
| Rejestrowanie wideo | naNagrywanie wideo |
| Rejestrowanie migawki | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie aktywacjiaktywacji | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (64 GB) |
| PIP | Tak |
| Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| Profile zerowania | 5 |
| Max. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Zerowanie w stanie zamrożenia | Tak |
| Tryb gotowości | Tak |
| Obliczanie balistyczne | Tak |
| Lokalny album | Tak |
| Typ baterii | Dwie baterie litowe wielokrotnego ładowania (wewnętrzne), jedna wymienna i ładowalna bateria 18650 (zewnętrzna) |
| Czas pracy na baterii | 9 godzin ciągłej pracy (@25°C, LRF włączony) |
| Zasilacz typu C | 5 V DC/2 A, interfejs USB typu C, obsługuje QC3.0 (* Tylko wbudowana bateria może być ładowana przez kabel typu C. Do ładowania zewnętrznego akumulatora należy użyć ładowarki) |
| Montaż | Standardowy 30 mm |
| Wymiary | 420 × 88 × 88 mm (16,5 × 3,4 × 3,4 cala) |
| Waga | 0,83 kg ( 1.83 lb) |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Moduł LRF w obiektywie | Nie |
| Długość fali | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa dla lasera | Klasa 1 |
| Maks. Zasięg pomiaru | 1000 m |
| Dokładność pomiaru | ±1 m |
| Min. Zakres pomiarowy | 10 m |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















