AGM Rattler V3 LRF 50-640
UCHWYT ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym uchwytem weaver)
Chociaż wydaje się, że zaledwie wczoraj słynna rodzina termowizyjnych lunet celowniczych AGM Rattler została ulepszona wraz z wprowadzeniem...
Kod produktu: 8434 EAN: RATT50-640-V3 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
UCHWYT ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym uchwytem weaver) Chociaż wydaje się, że zaledwie wczoraj słynna rodzina termowizyjnych lunet celowniczych AGM Rattler została ulepszona wraz z wprowadzeniem modeli RattlerV2’ s, NOWY RattlerV3 LRF świadczy o tym, że ewolucja nigdy się nie zatrzymuje. RattlerV3 LRF 50-640 łączy w sobie germanowy obiektyw 50 mm z wiodącym w branży czujnikiem termowizyjnym sub-15mK i nowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości 2560x2560, co w połączeniu daje najlepszy obraz termowizyjny o rozdzielczości 640K. najlepszą rozdzielczość obrazu termowizyjnego 640. Te parametry techniczne współpracują ze sobą, aby zapewnić zasięg wykrywania 2,2 mili. RattlerV3 LRF wprowadza również do kompaktowej serii Rattler nową, niewyobrażalną dotąd technologię LRF w obiektywie. W pełni zintegrowany dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m jest połączony z nowym wbudowanym kalkulatorem balistycznym. Nowo zaprojektowany okular sprawia, że RattlerV3 LRF 50-640 posiada bazowe powiększenie 3,5x, co czyni go optymalną opcją dla myśliwych polujących na drapieżniki w szeroko otwartym terenie, który zachęca do starć na większe odległości. Jest to również pierwszy Rattler kiedykolwiek wyposażony w bezlustrowy układ NUC i nowy, potężny algorytm obrazowania Image Boost 2.0 firmy AGM. Duże, solidne przyciski i pierścień ręcznego ustawiania ostrości zostały zaprojektowane, aby pomóc palcom w rękawiczkach w mroźną zimę, podczas gdy wyjmowany akumulator NE-4400 oferuje jeden z najbardziej wytrzymałych i łatwych w instalacji systemów akumulatorowych na rynku. Pakiet oprogramowania układowego pozwala użytkownikom na niesamowity poziom personalizacji: wbudowana skala skala nachylenia, 10 ustawień jasności i kontrastu, tryby ciepłego i zimnego oglądania, wiele palet kolorów, obraz w obrazie, obliczenia balistyczne, nagrywanie wideo z dźwiękiem, hotspot WiFi, wiele profili zerowania, nagrywanie wideo aktywowane strzałem, naprawa uszkodzonych pikseli, lokalizator hotspot lokalizator i wiele trybów wyszukiwania zasięgu lasera. AGM Rattler V3 Pierwsze wrażenia & Unboxing AGM Rattler V3 LRF 50 640 Recenzja ‹ Poprzedni Następny ›
| Czujnik obrazu | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 640×512 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| NETD | Niższa niż 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| System soczewek | 50 mm; F/1.0 |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 3540 m (3870 yd) |
| Powiększenie | 3.5x - 28x |
| Pole widzenia (H × V) | 8.7° × 7.0° (15.2 × 12.3 @ 100 m) |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter Adjustment | -5 D do 5 D |
| Minimum Focusing Distance | 15 m |
| Display | 2560×2560, 1.03 cala, OLED |
| Picture-in-Picture (PiP) | Tak |
| Hot Tracking | Tak |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Regulacja jasności | Tak |
| Regulacja tonów | Cold, Warm |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Tak |
| Technologia bez migawki | Tak |
| Korekcja płaskiego pola (FFC) | Pół-aut, Ręczna |
| Korekcja wadliwych pikseli (DPC) | Tak |
| Obliczanie balistyczne | Tak |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączone/wyłączone |
| Profile zerowania | 5 |
| Zerowanie zamrożone | Tak |
| Hotspot WiFi | Tak |
| Nagrywanie wideo Nagrywanie wideo | Tak (1280 × 1280) |
| Rejestrowanie obrazu | Tak (1280 × 1280) |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie zdjęć-Tak | |
| Pamięć masowa | Wbudowana pamięć EMMC (64 GB) |
| Lokalny album | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Typ akumulatora | Wymienny i ładowalny akumulator litowo-jonowy NE-4400 |
| Tryb czuwania | Tak |
| Rodzaj akumulatoraion Battery pack NE-4400 | |
| Żywotność baterii (praca) | ≥5.5 godzin (25°C, hotspot wyłączony) |
| Zewnętrzny zasilacz | 5V DC/2 A |
| Temperatura pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wymiary | 239 × 72 × 70 mm (9.4 × 2.8 × 2.8 cali) |
| Waga (bez baterii) | 0,77 kg |
| Klasa bezpieczeństwa dla lasera | Klasa 1 |
| Długość fali | 905 nm |
| Maks. Zasięg pomiaru | 1000 m |
| Dokładność pomiaru | ±1 m |
| Min. Zakres pomiarowy | 10 m |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















