AGM Adder V2 LRF 35-640
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF to kolejny krok w procesie ewolucji linii lunet termowizyjnych AGM. Opierając się na zawsze popularnych, oryginalnych 30-milimetrowych lunetach termowizyjnych AGM Adders, V2’s ulepszy...
Kod produktu: 8349 EAN: ADDE35-640-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF to kolejny krok w procesie ewolucji linii lunet termowizyjnych AGM. Opierając się na zawsze popularnych, oryginalnych 30-milimetrowych lunetach termowizyjnych AGM Adders, V2’s ulepszy swojego poprzednika na wiele sposobów, z których wiele pochodzi bezpośrednio od naszych lojalnych klientów. Głównym celem nowej lunety AdderV2 LRF 35-640’s była asymilacja funkcji, którą wielu weteranów elektro-optyki uważa za konieczność, czyli w pełni zintegrowanego dalmierza laserowego 1000yd. I chociaż większość urządzeń z rodziny AdderV2 będzie wyposażona w zintegrowany LRF i kalkulator balistyczny, AdderV2 35-640 będzie wyposażony w najniższe powiększenie bazowe i najszersze pole widzenia z całej gamy. Przy 2,5-krotnym powiększeniu, 35-640 znajduje się w idealnym miejscu dla myśliwych, którzy doceniają szersze pole widzenia podczas polowania na duże grupy dzikich wieprzy, ale nadal ma wystarczające powiększenie bazowe, aby polowanie na drapieżniki na rozległych polach było również wygodne. Chociaż nowy wewnętrzny moduł LRF jest jednym z głównych ulepszeń w nowych lunetach AdderV2’, to z pewnością nie jedynym. Nie można być gorszym, nowy sensor 640x512/12 mikronów ma wiodącą w branży czułość poniżej 15mk. I nie tylko sparowaliśmy ten nowy czujnik ze zwykłym wyświetlaczem 1024, ale także ze skomplikowanym nowym mikro wyświetlaczem 2560x2560 i nowym bez migawki nuc. Wyświetlacz ten nie tylko zapewnia użytkownikom niezrównaną jakość obrazu, ale także nowy półokrągły wewnętrzny interfejs użytkownika. Ten nowy interfejs nadal wygodnie dostarcza strzelcom najważniejszych informacji, takich jak żywotność baterii, poziom powiększenia, zasięg, czas i odczyt pionowej/poziomej skali nachylenia. To urządzenie pozwala również użytkownikom na przełączanie się z pełnego kroku zoomu na 0,5-krotną regulację zoomu, dzięki czemu nie ma zmarnowanych sekcji zakresu powiększenia. Inne ulepszenia obejmują: nowe czerwone i zielone monochromatyczne palety kolorów, 64 GB pamięci wewnętrznej, odporność na odrzut 1000 g, w pełni zintegrowany wbudowany kalkulator balistyczny, aktywację skali skoku, albumy multimedialne, które można przeglądać na urządzeniu (nie tylko na telefonie), wewnętrzny 9-godzinny akumulator, tryby wyświetlania zimnych i ciepłych odcieni i wiele innych. AGM – Wizja bez ograniczeń. Przedstawiamy AGM Adder V2: Precyzja na nowo zdefiniowana Porównanie produktów: AdderV2 LRF Linia lunet termowizyjnych AdderV2 otrzymała aktualizację oprogramowania sprzętowego! ‹ Poprzedni Następny › Odwiedź naszą sekcję "Jak to zrobić", aby dowiedzieć się, jak wyzerować AGM Adder V2 i skonfigurować kalkulator balistyczny.
| Czujnik obrazu | VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Rozdzielczość | 640 × 512 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Pixel Interval | 12 μm |
| Response Waveband | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Mniej niż 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Długość ogniskowej | 35 mm, F1.0 |
| Tryb ostrości | Pierścień ostrości |
| Zasięg detekcji | 1800 m |
| Min. Odległość ogniskowania | 3 m |
| Powiększenie | 2,5× - 24× (obsługa 0.5-krotne ciągłe powiększanie) |
| Pole widzenia (H × V), stopnie / m @100m | 12.5° × 10.0° (21.9m × 17.5m @100m) |
| Wyświetlacz | 2560x2560, 1.03 cala OLED |
| Tryb FFC (Flat Field Correction) | Pół-automatyczny, Ręczny |
| Palety | Czarny gorący, Biały gorący, Czerwony gorący, Fusion, Czerwony monochromatyczny, Zielony monochromatyczny |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter (Range) | -4D do 4D |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Tone Adjustment | Cold, Ciepły |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Tak |
| Shutterless | Tak |
| Record Video | On-Nagrywanie wideo |
| Rejestrowanie migawek | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie z aktywacjąAktywacja nagrywania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (64 GB) |
| PIP | Tak |
| Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| Profile zerowania | 5 |
| Max. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Zerowanie w stanie zamrożenia | Tak |
| Tryb gotowości | Tak |
| Obliczanie balistyczne | Tak |
| Lokalny album | Tak |
| Typ baterii | Dwie baterie litowe wielokrotnego ładowania (wewnętrzne), jedna wymienna i ładowalna bateria 18650 (zewnętrzna) |
| Czas pracy na baterii | 9 godzin ciągłej pracy (@25°C, LRF włączony) |
| Zasilacz typu C | 5 V DC/2 A, interfejs USB typu C, obsługuje QC3.0 (* Tylko wbudowana bateria może być ładowana przez kabel typu C. Do ładowania zewnętrznej baterii należy użyć ładowarki) |
| Montaż | Standardowy 30 mm |
| Wymiary | 420 × 88 × 88 mm (16,5 × 3,4 × 3,4 cala) |
| Waga | 0,83 kg ( 1.83 lb) |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Moduł LRF w obiektywie | Nie |
| Długość fali | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa dla lasera | Klasa 1 |
| Maks. Zasięg pomiaru | 1000 m |
| Dokładność pomiaru | ±1 m |
| Min. Zakres pomiarowy | 10 m |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















