AGM Adder V2 LRF 50-640
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF to kolejny krok w procesie ewolucji linii termowizyjnych lunet celowniczych AGM. Oparte na zawsze popularnych, oryginalnych
30 mm AGM, Adders, V2’s ulepszy swojego poprzednika na wiele...
Kod produktu: 8350 EAN: ADDE50-640-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF to kolejny krok w procesie ewolucji linii termowizyjnych lunet celowniczych AGM. Oparte na zawsze popularnych, oryginalnych 30 mm AGM, Adders, V2’s ulepszy swojego poprzednika na wiele sposobów, z których wiele pochodzi bezpośrednio od naszych lojalnych klientów. Chociaż AdderV2 LRF 50-640 wygląda jak wiele innych tradycyjnych lunet szklanych, w tym przypadku wygląd może być mylący. Gdy użytkownik zagląda do wnętrza nową magnetyczną osłonę obiektywu, zauważysz niesamowicie elegancką, nową zintegrowaną konstrukcję LRF. Zamiast dołączać zewnętrzną obudowę dalmierza laserowego na zewnątrz urządzenia, AdderV2 LRF pięknie wsuwa nowy dalmierz laserowy 1000yd w przednią soczewkę, dzięki czemu jest praktycznie niezauważalny pod każdym kątem. praktycznie niezauważalny. Jest to pierwsza tego typu konstrukcja na rynku termowizyjnym, wyjątkowa w swojej prostocie. Chociaż nowy wewnętrzny moduł LRF jest jednym z głównych ulepszeń w nowych AdderV2’s, to z pewnością nie jedynym. Nie można być gorszym, nowy sensor 640x512/12 mikronów ma wiodącą w branży czułość poniżej 15mk. I nie tylko sparowaliśmy ten nowy czujnik z zwykłym wyświetlaczem 1024, połączyliśmy go z nowym, skomplikowanym mikro wyświetlaczem 2560x2560 i pierwszym systemem nuc bez migawki AGM&rsquo. Ten wyświetlacz nie tylko zapewnia użytkownikom niezrównaną jakość obrazu, ale także nowy półokrągły wewnętrzny interfejs użytkownika. Ten nowy interfejs nadal będzie wygodnie dostarczać strzelcom najważniejszych informacji, takich jak żywotność baterii, poziom powiększenia, zasięg, czas i odczyt skali pionowej/poziomej. odczyt skali pionowej/poziomej. Zakres powiększenia, 3,5-26X, jest idealny dla szerokiej gamy regionów geograficznych polowań i typów zwierząt. To urządzenie również pozwala również użytkownikom na przełączanie się z pełnego kroku zoomu na 0,5-krotną regulację zoomu, więc nie ma zmarnowanych sekcji zakresu powiększenia. zakres. Inne ulepszenia obejmują: nowe czerwone i zielone monochromatyczne palety kolorów, 64 GB wewnętrznej pojemności pamięci, odporność na odrzut 1000 g, w pełni zintegrowany kalkulator balistyczny w pełni zintegrowany kalkulator balistyczny, aktywacja skali wysokości, albumy multimedialne, które można przeglądać na urządzeniu (nie tylko na telefonie), wewnętrzna bateria o pojemności 9-godzinny akumulator, zimne i ciepłe tryby wyświetlania i wiele więcej. AGM – Wizja bez ograniczeń. Przedstawiamy AGM Adder V2: Precyzja na nowo zdefiniowana Porównanie produktów: AdderV2 LRF Linia lunet termowizyjnych AdderV2 otrzymała aktualizację oprogramowania sprzętowego! ‹ Poprzedni Następny › Odwiedź naszą sekcję "Jak to zrobić", aby dowiedzieć się, jak wyzerować AGM Adder V2 i skonfigurować kalkulator balistyczny.
| Czujnik obrazu | VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Rozdzielczość | 640 × 512 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Pixel Interval | 12 μm |
| Response Waveband | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Mniej niż 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Długość ogniskowej | 50 mm, F1.0 |
| Tryb ostrości | Pierścień ostrości |
| Zasięg detekcji | 2600 m |
| Min. Odległość ogniskowania | 5 m |
| Powiększenie | 3.5X - 26X Wsparcie 0.5X wartości kroku ciągłego powiększania |
| Pole widzenia (H × V), stopnie / m @100m | 8.8° × 7.0°/15.4 m × 12.3 m |
| Wyświetlacz | 2560x2560, 1.03" OLED |
| Tryb FFC (Flat Field Correction) | Pół-automatyczny, Ręczny |
| Palety | Czarny gorący, Biały gorący, Czerwony gorący, Fusion, Czerwony monochromatyczny, Zielony monochromatyczny |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter (Range) | -4D do 4D |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Tone Adjustment | Cold, Ciepły |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Tak |
| Shutterless | Tak |
| Record Video | On-board Video Recording |
| Rejestrowanie wideo | naNagrywanie wideo |
| Rejestrowanie migawek | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie z aktywacjąaktywacji | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (64 GB) |
| PIP | Tak |
| Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| Profile zerowania | 5 |
| Max. Odrzut | 1000g/0.4ms |
| Freeze Zeroing | Yes |
| Standby Mode | Yes |
| Ballistic Calculation | Yes |
| Local Album | Yes |
| Battery Type | Two rechargeable Lithium batteries (internal), jedna wymienna i ładowalna 18650 bateria (zewnętrzna) |
| Czas pracy baterii | 9 godzin ciągłej pracy (@25°C, Zoom Pro, LRF włączony) |
| Zasilacz typu C | 5 V DC/2 A, interfejs USB typu C, obsługuje QC3.0 (* Tylko wbudowana bateria będzie ładowana przez kabel typu C). ładowana przez kabel typu C. Do ładowania zewnętrznej baterii należy użyć ładowarki) |
| Montaż | Standardowy 30 mm |
| Wymiary | 432 × 90 × 78 mm (17,0 × 3,5 × 3,1 cala) |
| Waga | 0,86 kg ( 1.9 lb) |
| Temperatura pracy | -30 °C do 55 °C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Moduł LRF w obiektywie | Tak |
| Długość fali | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa dla lasera | Klasa 1 |
| Maks. Zasięg pomiaru | 1000 m |
| Dokładność pomiaru | ±1 m |
| Min. Zakres pomiarowy | 10 m |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















