AGM Secutor LRF 50-640
Nowe lunety Secutor LRF’s zostały stworzone w celu rozszerzenia i urozmaicenia linii lunet termowizyjnych wyposażonych w dalmierze w asortymencie AGM.
Chociaż seria Secutor LRF będzie wykorzystywać te same ulepszone czujniki...
Kod produktu: 8251 EAN: SECU50-640-LRF Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Nowe lunety Secutor LRF’s zostały stworzone w celu rozszerzenia i urozmaicenia linii lunet termowizyjnych wyposażonych w dalmierze w asortymencie AGM. Chociaż seria Secutor LRF będzie wykorzystywać te same ulepszone czujniki termiczne, które można znaleźć w większości nowych produktów AGM, trzy podstawowe różnice obejmują ulepszony dalmierz laserowy 1000 m, cyfrowy kompas i wykorzystanie systemu zasilania CR123A. CR123A. Zwiększony zasięg LRF, w połączeniu z niezastrzeżonym systemem zasilania CR123A, sprawia, że Secutor LRF jest wszechstronną opcją do różnych zastosowań. Zintegrowany kompas zapewnia użytkownikom zwiększoną świadomość sytuacyjną i pozycyjną. Nowo wprowadzone czujniki termiczne poniżej 20 milikelwinów poprawiają zasięg i zwiększają zdolność wykrywania i identyfikacji celów na większych odległościach. Dzięki opcjom 50 i 75 mm, Secutor LRF’s zapewniają większą autentyczność niż kiedykolwiek wcześniej: daleki zasięg. Aby uzyskać dodatkowe filmy z pełnym opisem menu, instrukcją zerowania i konfiguracją kalkulatora balistycznego, odwiedź naszą sekcję filmów instruktażowych.
| Typ detektora | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 640 × 512 |
| Częstotliwość odświeżania Rate | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Mniej niż 20 mK (@25°C), F#=1.0 |
| System soczewek | 50 mm; F1.0 |
| Pole widzenia (H×V) | 8.8° × 7.0° |
| Powiększenie | 2.5× - 20× |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 2,600 m/yd |
| Eye Relief | 45 mm |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Diopter Adjustment | -5 to +3 dpt |
| Monitor | 1024x768, 0.39 cali, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, on/off |
| Boresight Adjustment | Digital Controlled |
| Laser Range Finder | Do 1000 m, Dokładność ±4 m |
| Długość fali lasera | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa lasera | Klasa 1 |
| Śledzenie punktu w najwyższej temperaturze | Tak |
| Korekcja wadliwego piksela Korekcja | Tak |
| Hotspot Wi-Fi | Tak |
| Tryb gotowości | Tak |
| Tryb obrazu w obrazie | Tak |
| Zapobieganie wypaleniom | Tak |
| Wbudowana pamięćw pamięci masowej | 16 GB EMMC |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak |
| Przechwytywanie obrazu | Tak |
| Nagrywanie aktywowane strzałem (SAR) | Tak |
| Bateria Typ | Cztery baterie litowe CR123A |
| Czas pracy na baterii (WiFi wyłączone) | Ponad 6 godzin |
| Zasilanie zewnętrzne | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Max/ Recoil | 1,000 g / 0.4 ms |
| Wymiary (bez uchwytu) | 227 × 104 × 74 mm (8.9 × 4.1 × 2.9 in) |
| Waga (bez uchwytu i baterii) | 0.66 kg (1.45 lb) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















