AGM Adder V2 LRF 60-1280
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF 60-1280 jest przykładem szczytowego osiągnięcia we współczesnym rozwoju elektrooptyki. Zaledwie kilka lat temu podwojenie rozdzielczości
podwojenie rozdzielczości niektórych z...
Kod produktu: 8354 EAN: ADDE60-1280-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY AGM AdderV2 LRF 60-1280 jest przykładem szczytowego osiągnięcia we współczesnym rozwoju elektrooptyki. Zaledwie kilka lat temu podwojenie rozdzielczości podwojenie rozdzielczości niektórych z najbardziej zaawansowanych lunet o rozdzielczości 640 było niespotykane. Teraz AGM z dumą wprowadza na rynek swoje pierwsze urządzenie termowizyjne o rozdzielczości 1280x1024 w rozdzielczości 1280x1024 w niezwykle eleganckiej, tradycyjnej konstrukcji z tubusem 30 mm. Chociaż zwrócenie uwagi na sam czujnik powinno wystarczyć, aby przyciągnąć uwagę większości strzelców, nie oddałoby to sprawiedliwości wszystkim innym ulepszeniom zawartym w tym urządzeniu. W zestawie znajduje się również dobrze zamaskowany dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m, starannie schowany w germanowym zespole soczewek, a także niesamowicie wyraźny nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 2560x2560. Wszystko to zapewnia najbardziej szczegółowy obraz termowizyjny, jaki kiedykolwiek wyprodukowała firma AGM. Soczewka 60 mm ma idealny rozmiar, ponieważ nie jest zbyt duża, aby utrudnić montaż na różnych platformach uzbrojenia, ale nadal jest wystarczająco duża, aby zwiększyć podstawowe powiększenie do idealnego 2,5x. Podobnie jak wszystkie modele AdderV2, urządzenie to będzie miało możliwość zmiany z zoomu krokowego (podwojenie powiększenia za każdym naciśnięciem przycisku) na zoom przyrostowy 0,5X, dzięki czemu nie ma dużych luk w zakresie zoomu, z których strzelcy nie mogą skorzystać. Użytkownicy szybko zauważą również nowy półokrągły wyświetlacz, który znajduje się w obszarze widzenia. Zapewni to użytkownikom bardziej tradycyjny a nowe czerwone i zielone monochromatyczne palety kolorów zapewnią osobom o bardziej wrażliwych oczach uniknięcie “nocnej ślepoty”, której tak wielu doświadcza po długotrwałym oglądaniu za pomocą optyki cyfrowej. Oczywiście te nowe funkcje są zintegrowane z wieloma innymi wspaniałymi funkcjami, które stały się standardem w całej wysoce zaawansowanej technicznie linii produktów AGM: wbudowany kalkulator balistyczny, dalmierz laserowy 1000yd, wbudowane nagrywanie wideo / audio, 64 GB pamięci wewnętrznej, kompatybilność z aplikacją AGM Connect, zimne i ciepłe tryby oglądania, 10 ustawień jasności i kontrastu, 9-godzinna żywotność baterii między dwiema bateriami wewnętrznymi i (1) wymiennym 18650 oraz nowy 1,7-calowy jednoczęściowy uchwyt ADM Recon Mount 30 mm (wartość ponad 200 USD). AGM – Wizja bez ograniczeń. AGM Adder V2 60-1280: Nierealne osiągi na długich dystansach Przedstawiamy AGM Adder V2: Precyzja na nowo zdefiniowana Porównanie produktów: AdderV2 LRF Linia lunet termowizyjnych AdderV2 otrzymała aktualizację oprogramowania sprzętowego! ‹ Poprzedni Następny › Odwiedź naszą sekcję "Jak to zrobić", aby dowiedzieć się, jak wyzerować AGM Adder V2 i skonfigurować kalkulator balistyczny.
| Czujnik obrazu | VOx Uncooled Focal Plane Arrays |
| Rozdzielczość | 1280×1024 |
| Częstotliwość odświeżania | 25 Hz |
| Odstęp między pikselami | 12 μm |
| Pasmo odpowiedzi | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Niższe niż 18 mK (@25°C, F#=1.0) |
| Długość ogniskowej | 60 mm, F1.0 |
| Tryb ostrości | Pierścień ostrości |
| Zasięg detekcji | 3100 m |
| Min. Odległość ogniskowania | 6 m |
| Powiększenie | 2,5× - 28× Obsługa 0,5× wartości kroku ciągłego powiększania |
| Pole widzenia (H × V), stopnie / m @100m | 14,6°×11,7°/25,6 m×20,5 m |
| Wyświetlacz | 2560x2560, 1.03-calowy OLED |
| Tryb FFC (Flat Field Correction) | Auto, Semi-Auto, Manual |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 45 mm |
| Diopter (Range) | -4D do 4D |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Tone Adjustment | Cold, Ciepły |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Image Boost 2.0 | Tak |
| Zoom Pro | Nie |
| Bez migawki | Nie |
| Nagrywanie wideo | NaNagrywanie wideo |
| Rejestrowanie migawek | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Nagrywanie aktywacjiaktywacji | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (64 GB) |
| PIP | Tak |
| Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| Profile zerowania | 5 |
| Max. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Zerowanie w stanie zamrożenia | Tak |
| Tryb gotowości | Tak |
| Obliczanie balistyczne | Tak |
| Lokalny album | Tak |
| Typ baterii | Dwie baterie litowe wielokrotnego ładowania (wewnętrzne), jedna wymienna i ładowalna bateria 18650 (zewnętrzna) |
| Czas pracy baterii | 9 godzin ciągłej pracy (@25°C, LRF włączony) |
| Zasilacz typu C | V DC/2 A, interfejs USB typu C, obsługuje QC3.0 (* Tylko wbudowana bateria będzie ładowana za pomocą kabla typu C. Do ładowania zewnętrznej baterii należy użyć ładowarki) |
| Montaż | Standardowy 30 mm |
| Wymiary | 452 × 95 × 80 mm (17,8 × 3,7 × 3,2 cala) |
| Waga | 1,0 kg ( 2.2 lb) |
| Temperatura pracy | -30 °C do 55 °C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Moduł LRF w obiektywie | Tak |
| Długość fali | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa dla lasera | Klasa 1 |
| Maks. Zasięg pomiaru | 1000 m |
| Dokładność pomiaru | ±1 m |
| Min. Zakres pomiarowy | 10 m |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















