AGM Rattler V2 50-640
ADM QR MOUNT IS NOT INCLUDED (Urządzenie jest dostarczane ze standardowym mocowaniem weaver)Nasze lunety termowizyjne Premium Rattler właśnie stały się o wiele lepsze! - Przedstawiamy AGM RattlerV2 50-640
Ta luneta termowizyjna jest...
Kod produktu: 8240 EAN: 314205550206R561 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
ADM QR MOUNT IS NOT INCLUDED (Urządzenie jest dostarczane ze standardowym mocowaniem weaver)Nasze lunety termowizyjne Premium Rattler właśnie stały się o wiele lepsze! - Przedstawiamy AGM RattlerV2 50-640 Ta luneta termowizyjna jest wyposażona w 50-milimetrowy obiektyw germanowy, czujnik termiczny o rozdzielczości 640 i 512 razy oraz 2,5-krotne powiększenie podstawowe z zasięgiem wykrywania do 2600 m/yd. Spośród dwóch opcji premium o rozdzielczości 640, ta luneta termowizyjna ma większe powiększenie bazowe i nieco węższe pole widzenia (8,8° × 7,0° lub 46 stóp @ 100 yds), co zapewnia zdrowe połączenie zasięgu skanowania z lepszymi możliwościami identyfikacji na dalszych odległościach. RattlerV2 50-640 zawiera funkcje znane użytkownikom AGM Rattler, z kilkoma dodatkowymi ulepszeniami, takimi jak ulepszona komora baterii, która mieści akumulator wydłużający czas pracy do 9 godzin oraz nowy 12-mikronowy czujnik termiczny, który ma najwyższą czułość (poniżej 20 mk) na rynku. Godne uwagi funkcje obejmują nagrywanie aktywowane strzałem, uproszczony układ menu i 10 opcji siatki celowniczej z wieloma profilami zerowania dla różnych kalibrów i karabinów. Łączność z hotspotem Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji AGM, przyjazny dla użytkownika, podniesiony układ 5 przycisków ułatwiający nawigację, nawet w rękawiczkach, i wiele więcej! Przegląd termowizyjnych lunet celowniczych AGM Rattler V2 Porównanie produktów: Rattler V2 ‹ Poprzedni Następny ›
| Detektor | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 640 × 512 |
| NETD | Niższa niż 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| System obiektywu | 50 mm; F/1.0 |
| Powiększenie | 2.5× - 20× |
| Pole widzenia | 8.8° × 7.0° |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Zakres ostrości | 10 m do nieskończoności |
| Żrenica wyjściowa | 6 mm |
| Odciążenie oka | 45 mm |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 2600 m/yd |
| Wyświetlacz | 0.39 cali, OLED, 1024×768 |
| Palety | Czarna gorąca, Biała gorąca, Czerwona gorąca, Fusion |
| Korekcja płaskiego pola | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Tryb sceny | Zimny, Ciepły |
| Regulacja celownika | Cyfrowo sterowana |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak |
| Rejestracja obrazu | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (16 GB) |
| PIP | Tak |
| Defective Pixel Correction | Tak |
| WiFi Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Pomiar odległości | Tak (Stadiametryczny) |
| Rejestracja aktywowana strzałem (SAR) | Tak |
| Typ baterii | Wymienna i ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Żywotność baterii (Praca, 20°C) | Do 9 godzin (25°C, z wyłączonym hotspotem) |
| Zewnętrzny zasilacz | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Waga (bez uchwytu i baterii) | 0.53 kg (1.18 lb) |
| Wymiary (bez uchwytu) | 230 × 73 × 68 mm (9.0 × 2.9 × 2.7 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















